-10% Tonguç 8. Sınıf LGS TOST 5. Adım
Yayınevi
 • Tonguç Yayınevi
 • Yazar
 • Tonguç Yayınevi
 • ISBN
 • 9786057568373
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 64


 • Öğrencilerin sınava çalışırken en güncel ve en yeni sorularla hazırlanması için LGS TOST serimizi ortaya çıkardık. TOST yani Temel, Orta, Sınav Tarzı sorularımız ile öğrenciler LGS ve okul sınavlarına hazırlık yapabilecekler.


  TOST serimizi fasiküller halinde ve aylık olarak yayına hazırlıyoruz. Bu sayede öğrenciler, 2018-2019 MEB müfredatı ile eş zamanlı olarak eğitimlerimizden yararlanabilecekler. LGS TOST 5 oldukça kolay ve pratik bir kullanıma sahip. Fasiküllerimizin sol tarafındaki sayfalarda Temel ve Orta seviyedeki sorular yer alıyor. Sağ taraftaki sayfalarda ise Sınav Tarzı sorular bulunuyor. Farklı zorluk seviyesindeki sorularımız ile öğrencilerin karşılarına çıkabilecek her türlü soruya hazırlıklı olmalarını amaçlıyoruz.


  Öğrenciler bu soruları çözmeye başlamadan önce, sol üstte yer alan karekodu okutarak Youtube üzerinden konu anlatım videolarına ulaşacaklar. Hem de ücretsiz olarak! Konu anlatım çizelgesi ise aylık olarak müfredat ve TEPS (Tonguç Eğitim Planlama Sistemi) uyumlu olarak ilerleyecek. LGS TOST 5 ve diğer fasiküllerimiz, TATS ve video çözüm desteği ile uyumlu olarak öğrencilerin kullanımına hazır olacak. Böylelikle öğrenciler, takıldıkları veya yapamadıkları sorularda anında çözüme ulaşabilecekler!


  LGS TOST fasiküllerimizin dördüncü sayısı Ocak ayı konularını içeriyor ve Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri derslerinden oluşuyor. 2005 Tayfa LGS TOST 5 ile bu sene başarıya ulaşacak ve hayallerindeki okula yerleşecek!
  Alt Başlık: Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri


  Türü: Deneme


  Sayfa Sayısı: 64


  Türkçe Soru Sayısı: 61


  Matematik Soru Sayısı: 90


  Fen Bilimleri Soru Sayısı: 60

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 3,15 TL 6,30 TL
  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 3,15 TL 6,30 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  Tonguç 8. Sınıf LGS TOST 5. Adım

  % 10

  İNDİRİM

  7,00 TL
  6,30 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  Öğrencilerin sınava çalışırken en güncel ve en yeni sorularla hazırlanması için LGS TOST serimizi ortaya çıkardık. TOST yani Temel, Orta, Sınav Tarzı sorularımız ile öğrenciler LGS ve okul sınavlarına hazırlık yapabilecekler.TOST serimizi fasiküller halinde ve aylık olarak...

  Etiketler Tonguç 8. Sınıf LGS TOST 5. Adım, , Tonguç Yayınevi, 9786057568373

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.