-25% TYT Paragraf Planet Orta ve İleri Düzey Soru Bankası Uzman Yayınları
Yayınevi
 • Uzman Yayınları
 • Yazar
 • Fatma Gül Örs
 • ISBN
 • 9786257390088
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 288


 • DERS KOÇUMUZDAN SİZE MEKTUP


   


  Sevgili Genç Arkadaşım,


   


  Bu kitabı hem senin hem kendim için hazırladım. Hayalim, güncel metinler içeren bir paragraf kitabı yazmaktı, nihayet gerçek oldu. Çünkü pek çok paragraf kitabı metninin oldukça sıkıcı ve yorucu olduğunu biliyorum. Senin gibi ilgi alanları geniş olan bir gencin böyle bir kitaba ihtiyacı olduğunu düşündüm. Kitabı hazırlama sürecim çok keyifli geçti. Psikoloji, sosyoloji, felsefe, müzik, sinema, tiyatro, bilgisayar oyunları, moda, teknoloji gibi farklı alanlara dair pek çok kitap, dergi ve makaleyi taradım. Senin ilgi alanına girecek olduğunu düşündüğüm metinleri seçtim. Bu kitaptaki soruları çözerken sadece soru çözmeyeceksin. Bu, aynı zamanda keyifli bir öğrenme süreci olacak senin için. Eminim, paragraftaki bilgi senin merakını tetikleyecek ve daha fazla öğrenmek için bilginin peşine düşeceksin.


   


  Senin için YouTube’da Uzman Yayınları TV’de paragraf konu anlatım videolarım var. Onları dikkatle dinle. Bunun yanında her ünitenin başında yer alan konu özetleri ve testlerin altında yer alan bilgi kutularıyla sana süreçte rehberlik edeceğim. Video soru çözümlerinde ise her soruyu detaylı bir biçimde anlattım. Çözemediğin soru olursa mutlaka video çözümlerini dinle. Gördüğün gibi sen sınavına hazırlanırken ben hep senin yanında olacağım.


   


  Bu kitaptaki sorular hem içerikleri hem soru tarzlarıyla ÖSYM’nin sınavlarıyla birebir uyumlu. Özellikle 2021 TYT’de kullanılan farklı soru tiplerine bol miktarda yer verdiğimi belirtmeliyim. Sınav sorularının yaklaşık %50’sinin paragraf sorularından oluştuğunu düşünürsek bu kitabın tamamını bilinçli bir şekilde çözdüğünde sınava dair önemli bir mesafe katedeceğini sana garanti edebilirim.


   


  Benim değerli öğrencim, soruları çözerken benim hazırlama sürecinde aldığım keyfi senin de almanı diliyorum. Yolun, bahtın açık olsun.


   


  Sevgilerimle…


   


  Fatma Gül Örs

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 31,50 TL 63,00 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  TYT Paragraf Planet Orta ve İleri Düzey Soru Bankası Uzman Yayınları

  Bu ürün 88 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!
  İlgili Kategoriler:

  - TYT-AYT Paragraf Soru Kitapları

  % 25

  İNDİRİM

  84,00 TL
  63,00 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  DERS KOÇUMUZDAN SİZE MEKTUP Sevgili Genç Arkadaşım, Bu kitabı hem senin hem kendim için hazırladım. Hayalim, güncel metinler içeren bir paragraf kitabı yazmaktı, nihayet gerçek oldu. Çünkü pek çok paragraf kitabı metninin oldukça sıkıcı ve yorucu olduğunu...

  Etiketler TYT Paragraf Planet Orta ve İleri Düzey Soru Bankası Uzman Yayınları, Uzman Yayınları, Fatma Gül Örs, 9786257390088

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.