-25% TYT Coğrafya Dekatlon Soru Bankası Ankara Yayıncılık
Yayınevi
 • Ankara Yayıncılık
 • Yazar
 • Ankara Komisyon
 • ISBN
 • 9786052662519
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 320


 • Sevgili Arkadaşım,  2020 TYT Coğrafya sorularını inceleyen uzmanlar müfredat dışı soru sorulmazken  soruların yeni sınav sistemine uygun bir şekilde daha çok bilgiye dayalı yorum gerektiren çeldiriciliği yüksek sorulardan oluştuğunu, 9. ve 10.sınıf konularının ağırlıklı olduğunu, konuları ezberlemek yerine harita okuma, grafik yorumlama becerisini ölçen iyi hazırlanmış, orta düzeyli sorular olduğunu belirtmekteler.

   

  Coğrafya dersinin konularına ne kadar hâkim olsan da yeteri kadar soru çözmediğinde tablo, şekil, harita-grafik yorumlama kabiliyetini geliştirmediğin sürece olumlu sonuç alamazsın. Bu yüzden konu çalışmanın yanında bilgilerinin pekişmesi ve tazeliğini yitirmemesi için düzenli bir şekilde soru çözmen gerekir.

   

  Bu sayede öğrendiğin bilgilerin hafızanda canlı kalması daha kolay olacaktır. Yoğun ve yorucu geçecek sınav sürecinde ANKARA YAYINCILIK ailesi olarak Coğrafya alanında uzman öğretmenlerimizce senin için kolay, orta ve zor seviyelendirdiğimiz TYT Dekatlon Coğrafya Soru Bankası ile düzenli ve doğru bir çalışma yöntemi geliştirerek 2021 TYT’de çıkacak soruları kolayca avantaja dönüştürebilirsin.   

   

  ANKARA YAYINCILIK ailesi olarak bilmeni isteriz ki başarının tek yolu başaracağına İNANMAKTIR! ‘‘Başarının büyüklüğünü  inancının büyüklü belirler.’’ KENDİNE 

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 16,88 TL 33,75 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  TYT Coğrafya Dekatlon Soru Bankası Ankara Yayıncılık

  Bu ürün 257 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!
  İlgili Kategoriler:

  - TYT Coğrafya Soru Bankası

  % 25

  İNDİRİM

  45,00 TL
  33,75 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  Sevgili Arkadaşım,  2020 TYT Coğrafya sorularını inceleyen uzmanlar müfredat dışı soru sorulmazken  soruların yeni sınav sistemine uygun bir şekilde daha çok bilgiye dayalı yorum gerektiren çeldiriciliği yüksek sorulardan oluştuğunu, 9. ve 10.sınıf konularının...

  Etiketler TYT Coğrafya Dekatlon Soru Bankası Ankara Yayıncılık, Ankara Yayıncılık, Ankara Komisyon, 9786052662519

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.