KAMP TYT Matematik Problemler Geometri MPG 3 (3. Konu Tarama Seti) Tonguç Akademi
Yayınevi
 • Tonguç Akademi
 • Yazar
 • Tonguç Komisyon
 • ISBN
 • 9786057568144
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 64


 • Merhaba Tonguçlu! Bildiğin gibi, yeni sistemle birlikte Matematik dersi büyük bir önem kazandı. Özellikle üniversitelere giriş sınavının ilk ayağı olan TYT’de Matematik, tüm öğrenciler için oldukça önemli hale geldi. Bizler de boş durmadık! Sen bu sınava en güncel Matematik soruları ile çalış diye TYT MPG serimizi ortaya çıkardık!


   


  “Nedir bu MPG?” diye sorduğunu duyar gibiyiz. MPG fasiküllerimiz Matematik, Problemler ve Geometri sorularından oluşuyor. TYT MPG serimiz, ÖSYM’nin yeni tarzdaki soruları ile birebir uyumlu ve güncel sorulardan oluşuyor. Fasikülün Problemler kısmında ise, rutin olmayan problemlerin en seçkin örnekleri ile karşılaşacak ve eksiklerini tamamlayacaksın!


   


  “Konuyu tam olarak bilmeden nasıl soru çözeceğim peki?” diye düşünme. Kamp 2019’u Eylül ayından beri takip ettiğini biliyoruz. TYT MPG serimiz de Kamp 2019 ile eş zamanlı olarak ilerleyecek ve adım adım seni başarıya götürecek! Sol üst tarafta yer alan “Önce İzle” kutucuğunun içerisindeki karekodu okutarak, Youtube konu anlatımlarına yönlendirileceksin! Konu ile ilgili tüm eksiklerini tamamladıktan sonra ise sıra, MPG sorularına gelecek. Takıldığın soruları sakın dert etme! “Nasıl Çözülür” karekodunu okutarak video çözümlerine ulaşabileceksin!


   


  Senin için özel olarak hazırladığımız TYT MPG serimizi aylık olarak seninle buluşturacağız. İkinci sayımız Kasım ayı Kamp 2019 konularını içeriyor.


   


  Önündeki uzun ve zorlu yolda TYT MPG setine güven, hayalindeki üniversiteye yerleş!

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 3,00 TL 6,00 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  KAMP TYT Matematik Problemler Geometri MPG 3 (3. Konu Tarama Seti) Tonguç Akademi

  Bu ürün 1641 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!

  UYGUN

  FİYAT

  6,00 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  Merhaba Tonguçlu! Bildiğin gibi, yeni sistemle birlikte Matematik dersi büyük bir önem kazandı. Özellikle üniversitelere giriş sınavının ilk ayağı olan TYT’de Matematik, tüm öğrenciler için oldukça önemli hale geldi. Bizler de boş durmadık! Sen bu sınava en güncel...

  Etiketler Tonguç KAMP 2019 TYT Matematik Problemler Geometri MPG 3 (3. Konu Tarama Seti), Tonguç Yayınevi, Komisyon, 9786057568144

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.