-30% TYT 40 Seans Matematik Okyanus Yayıncılık
Yayınevi
 • Okyanus Yayıncılık
 • Yazar
 • Murat Nizamoğlu, Yavuz Ozan
 • ISBN
 • 9786257108461
 • Ebat
 • 220 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 368


 • Sevgili Öğrencimiz,
  40 Seansta Matematik kitabı, öğrencilerimizin istek ve ihtiyaçlarıyla oluştu. Çoğu zaman, öğrencilerimiz kaynakların zorluğundan, soru çözemediğinden bahsetti durdu. Biz de öğrencilerimizin isteklerini göz ardı etmedik. Öyle bir kaynak olmalıydı ki hem kolay hem öğretici olsun. Hem de öğrenci kısa sürede soruları çözebilsin ki kendine vakit ayırabilsin! 
  Kollarımız sıvadık ve çalışmaya başladık. Nasıl olmalıydı? Konuyu en kısa yoldan nasıl öğretebilirdik? Kitabı öyle hazırlamalıydık ki matematiği zayıf olan her öğrenci en kısa zamanda en kolay bir şekilde her gün sadece bir saat ayırarak 40 günde üniversite sınavında hayalini kurduğu bölümü kazanabilecek kadar net yapabilsin.
  Bu kitap her vitamin ve proteini içinde bulunduran kapsüller gibi olmalıydı. İlk olarak şablon çıkardık ve 40 seansta bütün TYT matematiğinin öğretilebileceği kanaatine vardık. 
  Her alt başlığın konu anlatımını örnekler vererek yaptık. Hemen altında iki sütun oluşturduk ve sol sütuna çözümlü sorular, sağ sütuna şıklı sorular koyduk. Çünkü çözümlü soruları çözebilen bir öğrencinin uygulama yapmasını istedik. Bu sorulara Bronz Test adı verebiliriz. Ardından Gümüş Testlere yer verdik. Bronz sorular temeli atarken Gümüş Testler geliştiricidir. Bronz sorular daha çok öğretici, Gümüş Testler ise daha çok ölçücüdür.  
  Kolay öğrenmeye dayalı olduğunu söyleyen kitapların çoğunun ortak bir sorunu kolayda başlayıp kolayda bitmesidir. Bu türden kitaplardaki testleri çözerken öğrencinin başarısı yüksek çıkar ama içinde ÖSYM tarzı sorular yer almadığı için üniversite sınavındaki başarısı düşük çıkar. Biz ise kitapta Altın Testler de TYT’de çıkması olası sorulara yer vererek üniversite sınavında da başarılı olmanı amaçladık.

  2019’dan İtibaren Geçerli Müfredat
  Elindeki kitabı da ÖSYM’de 2019’dan itibaren MEB’in müfredatına göre hazırladık. Yeni müfredatta Geometri konuları Matematik müfredatına eklenmiştir. Ancak Matematik-Geometri için birleşik kitap çok kalın olacağı için biz Matematik ve Geometri kitaplarını ayrı ayrı çıkarmayı tercih ettik. 
  Tüm Soruların Çözüm Videolarıyla 7/24 Yanınızdayız
  Her seansın sonundaki Gümüş Test ve Altın Testleri akıllı tahtada senin için çözdük ki çözemediğiniz sorulara anında ulaşıp, farklı soru çözme tekniklerini görebilsin.  Bu sayede yanlış ve boş soruların için öğretmenlerinin peşinde koşturmana da gerek kalmayacak, 7/24 çözüm videolarına ulaşabileceksin. Çözüm videolarına sayfanın üst kısmındaki barkodları akıllı telefon veya tabletinize okutarak ulaşabilirsiniz. Ya da karekodun altındaki sayısal kodları www.akilliogretim.com adresindeki arama modülüne yazarak bilgisayarınla ulaşabilirsin. 
  Yanlış yaptığın ve boş bıraktığın soruların çözüm viideolarını mutlaka izle. Hatta doğru sonuca ulaşmış olsan bile zorlandığın soruların çözümünü de izle, bizim yaptığımız çözümlerle konuya ve soruya dair birçok inceliği de öğrenmiş olursun.

  40 Seans’ın Hedefi
  Üniversite sınavındaki sorular, zorluk derecesi açısından 
  5 kategoridir: % 10 Çok Kolay, % 20 Kolay, % 40 Normal, % 20 Zor, % 10 Çok Zor. 40 Seansta Serisi’nin amacı sizi  Çok Kolay, Kolay ve Normal soruları yapmanızı sağlamaktır. Bu da % 70lik bir başarıya karşılık gelir. Eğer Zor ve Çok Zor soruları da yapıp % 100’lük başarıya ulaşmak istiyorsanız 40 Seans’tan sonra Okyanus’un Özel Ders Konseptli konu anlatımı kitaplarını ve soru bankalarını öneririz.
  40 Seansta Matematik Kitabı’yla matematik hakkında önyargıları kaldırmayı ve belli oranda temel oluşturmanı hedefledik. 
  Kısacası seni fazla yormadan en az çalışma ile konuları kısa sürede kavramanı amaç edindik.  
  Hayallerini gerçekleştirecek cesaretin varsa, gerçekleşmeyecek hayal yoktur.
  Çalışmalarında başarılar dileğiyle!..

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 28,00 TL 56,00 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  TYT 40 Seans Matematik Okyanus Yayıncılık

  Bu ürün 17734 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!
  İlgili Kategoriler:

  - TYT Matematik Konu Anlatımlı

  % 30

  İNDİRİM

  80,00 TL
  56,00 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  Sevgili Öğrencimiz,40 Seansta Matematik kitabı, öğrencilerimizin istek ve ihtiyaçlarıyla oluştu. Çoğu zaman, öğrencilerimiz kaynakların zorluğundan, soru çözemediğinden bahsetti durdu. Biz de öğrencilerimizin isteklerini göz ardı etmedik. Öyle bir kaynak olmalıydı ki hem...

  Etiketler TYT 40 Seans Matematik Okyanus Yayıncılık, , Murat Nizamoğlu, Yavuz Ozan, 9786257108461

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.