Umut Kitap Basım Yayın Dağıtım

Göster:
Sırala:

SRC Sınavı Soru Bankası

Çalışmada yer alan her bir testi konusunda uzman kişiler hazırlamıştır. Test tekniklerine ve SRC sınav formatına uygun hazırlanan testlerin sınava gir..

15,00 TL 12,00 TL

Sorularla Dahilde İşleme Rejimi

Bu mütevazı çalışma, gerek Dahil de İşleme İzin Belgesi (DİİB) gerekse Dahilde İşleme İzni (Dİİ) uygulamasına yönelik olarak bugüne kadar bize intikal..

17,50 TL 14,00 TL

Serbest Bölge İşlemleri Meslek Yüksek Okulları İçin İKMEP Müfredatına Uyumlu

Bu çalışmada, serbest bölgelerin özellikleri, türleri, avantajları gibi genel bilgilerin ardından özellikle Türkiye'deki mevzuatlar çerçevesinde serbe..

15,00 TL 12,00 TL

Meslek Yüksek Okulları için İKMEP Projesi Müfredatına Uyumlu Lojistik ve Nakliye İşlemleri

Bu eser, Meslek Yüksek Okulları için İKMEP Projesi Müfredatına Uyumlu ve kaynak ihtiyacını karşılamak, araştırmacıların yararlanabilecekleri temel hus..

15,00 TL 12,00 TL

Gümrük Kıymeti ve Kıymet Tespit Yöntemleri

Bu mütevazı çalışma, öncelikle konunun uluslararası ve yerli mevzuat açısından tarihi gelişimini aktararak meselenin önemine işaret etmekte ve bu konu..

17,50 TL 14,00 TL

Gümrük İşlemleri

Ders kitabı olması amacıyla İKMEP müfredatına uyumlu bir içerikle çalışma, hazırlanmaya gayret edilmiştir. İKMEP müfredatına ilave olarak konunun önem..

17,50 TL 14,00 TL

Finansal Muhasebe

Kitap, "Muhasebe Biliminin Temelleri" ve "Tekdüzen Muhasebe Sistemi Uygulaması" olmak üzere iki temel kısımdan oluşmaktadır. "Muhasebe Biliminin Teme..

47,50 TL 38,00 TL

Dış Ticaret İşlemleri

Çalışma, yazarın bugüne kadar yayınladığı kitaplardan farklı olarak ders kitabı formatında hazırlanmış olup özellikle meslek yüksekokullarında kaynak ..

17,50 TL 14,00 TL

Üniversite Öğrencileri İçin Hukuk Sözlüğü

Hukuk öğrenimine başlayan ve bu alanda uzmanlaşma girişimi içerisinde bulunan herkes için başvurulması gerekli olan en başta gelen husus, bu terminolo..

27,50 TL 22,00 TL

Gümrük Müşavirliği Sınavına Hazırlık Soru Bankası

Bu yeni baskı, gümrük müşavirlik sınavında yer alan sorularla ilgili bütün mevzuat konularına yönelik çalışma testleri ile zenginleştirilmiş. Ayrıca, ..

35,00 TL 28,00 TL

Gümrük Müşavir Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Soru Bankası

Bu çalışmanın yeni baskısında, gümrük müşavir yardımcılığı sınavında çıkan gümrük mevzuatı dışı konularla ilgili sorulara da yer vermeye gayret edilmi..

35,00 TL 28,00 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.