Üniversite Ders Kitapları

İktisat ve İşletme Uygulamaları için R İle Veri Analizi İstatistik – Modelleme – Uygulama -10%

İktisat ve İşletme Uygulamaları için R İle Veri Analizi İstatistik – Modelleme – Uygulama

Dünyada her gün ortalama 2.5 milyar GB verinin üretildiği hesaplanmaktadır. Gittikçe artan bu miktar ve çeşitlilikteki verilerin analizi için geleneks..

29,90 TL 26,91 TL

Diğer Mühendislik ve Teknik Bölümleri için Temel Elektrik – 2 Yarı İletkenler – Sayısal Elektronik – İşlemsel Yükselteçler -10%

Diğer Mühendislik ve Teknik Bölümleri için Temel Elektrik – 2 Yarı İletkenler – Sayısal Elektronik – İşlemsel Yükselteçler

"Temel Elektrik 2" kitabı, yazarın yazmış olduğu "Temel Elektrik 1" ki-tabının devamı niteliğindedir ve özellikle üniversitelerin makina, bilgisayar, ..

28,90 TL 26,01 TL

Pratik Uygulamalarla Meslek Yüksekokulları İçin Genel Muhasebe Temel Kavramlar ve Konular – Konu Örnekleri ve Uygulamalar -10%

Pratik Uygulamalarla Meslek Yüksekokulları İçin Genel Muhasebe Temel Kavramlar ve Konular – Konu Örnekleri ve Uygulamalar

Kitap, yaklaşım yirmi yıldır Başkent Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulunda Muhasebe ve ilgili diğer dersleri vermekte olan yazar tarafınd..

27,90 TL 25,11 TL

Türkiye de Uluslararası İlişkiler Eğitimi Yeni Yaklaşımlar Yeni Yöntemler Ebru Canan Sokullu İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınlar -10%

Türkiye de Uluslararası İlişkiler Eğitimi Yeni Yaklaşımlar Yeni Yöntemler Ebru Canan Sokullu İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınlar

Türkiye’de Uluslararası İlişkiler Eğitimi, disiplinin dünyada ve Türkiye’de gelişimini takip ederken, üniversitenin tarihine, geçirdiğidönüşüme dair k..

32,00 TL 28,80 TL

Güç Elektroniği Devrelerinin MATLAB / Simulink ile Simülasyonu -10%

Güç Elektroniği Devrelerinin MATLAB / Simulink ile Simülasyonu

Bölüm 1: MATLAB ve Simulink ile TanışmaGirişMATLAB’ın Farklı KısımlarıMATLAB EditörüMATLAB’dan Yardım AlmakMATLAB’ın Anahtar KelimeleriMATLAB’ın Toolb..

38,00 TL 34,20 TL

Kurumsal Yönetim ve Aile Anayasası -20%

Kurumsal Yönetim ve Aile Anayasası

Sayılarını hatırlamadığım konferans ve seminerler dışında, iş dünyasında çeşitli sektörlerdeki iş insanlarıyla yaptığım görüşmeler, onlarca olaya tanı..

22,00 TL 17,60 TL

Çalışma Sosyolojisinde Dönüşümler Sanayi Toplumu ve Sanayi–Sonrası Toplum -10%

Çalışma Sosyolojisinde Dönüşümler Sanayi Toplumu ve Sanayi–Sonrası Toplum

Çalışma sosyolojisi alanında yazılan bu kitap, konuyu ekonomik, siyasal, kültürel yönleriyle değerlendirmesi nedeniyle, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ..

34,90 TL 31,41 TL

Avrupa Birliği Ortak Tarım Politikası’nın İlk Yarım Yüzyılı: Reformlar ve Sonuçları -10%

Avrupa Birliği Ortak Tarım Politikası’nın İlk Yarım Yüzyılı: Reformlar ve Sonuçları

Bu kitapta, Avrupa Birliği’nin ilk ve en önemli ortak politikası olan Ortak Tarım Politikası’nda kaydedilen tarihsel reformlar ve bu reformların doğur..

18,00 TL 16,20 TL

Genel İşletme -15%

Genel İşletme

Ekonomik sistemin temel taşlarını oluşturan işletmeler, teknolojik gelişmeler sonucundagiderek daha karmaşık organizasyonlar haline gelmişlerdir. Küre..

29,00 TL 24,65 TL

Ekonomide Geleceği Okumak -10%

Ekonomide Geleceği Okumak

Her ne kadar ülkemizde Ne olacak bu doların hali? sorusu çok daha sık sorulsa da, Ekonomi nereye gidiyor? sorusu da iktisatçıların sık sık karşılaştığ..

25,00 TL 22,50 TL

İşten Ayrilma Niyeti -10%

İşten Ayrilma Niyeti

Rekabetin her geçen gün şiddetlenerek arttığı günümüzde işletmeler için işgücü devri özellikle maliyet ve yetişmiş eleman bulma çözülmesi gereken soru..

32,00 TL 28,80 TL

Kurumsal Sürdürülebilirlik ve Sürdürülebilirlik Performansının Ölçümü -10%

Kurumsal Sürdürülebilirlik ve Sürdürülebilirlik Performansının Ölçümü

Kitapta; son yıllarda uluslararası alanda önemli bir konu olan sürdürülebilirlik kavramı işletmeler açısın-dan değerlendirilmiş ve sürdürülebilirlik p..

30,00 TL 27,00 TL

Matematiksel Çözüm Teknikleri -15%

Matematiksel Çözüm Teknikleri

Üniversitelerin mühendislik ve işletme-iktisat bölümlerinde, üretilmiş mevcut matematiksel yöntemlerin mesleki alanlarda nasıl kullanılacağını öğretiy..

14,00 TL 11,90 TL

Portföy Yönetimi -15%

Portföy Yönetimi

Portföy Yönetimi kitabımız ile bu konudaki teorik çalışmaların yanı sıra ampirik çalışmalara da yer verilerek hem lisans hem de lisansüstü öğrencilere..

25,00 TL 21,25 TL

Tekdüzen Muhasebe Uygulamaları -10%

Tekdüzen Muhasebe Uygulamaları

Bu kitap, Tek Düzen Muhasebe Uygulamalarına birebir uygulamacı olarak yeni yetişen öğrencilere, bu mesleği yapan meslektaşlara genel hatlarıyla ve yas..

85,00 TL 76,50 TL

Sosyal Medya Pazarlaması Sosyal Web'te Pazarlama Stratejileri -10%

Sosyal Medya Pazarlaması Sosyal Web'te Pazarlama Stratejileri

Erkan Akar, Sosyal Medya Pazarlaması'nı ve bu alandaki kavramları, dijital dünyadaki değişimle eş zamanlı olarak takip ederek ve bunları örnekleriyle ..

29,90 TL 26,91 TL

Makine Elemanları Bağlama Elemanları Konstrüksiyon -15%

Makine Elemanları Bağlama Elemanları Konstrüksiyon

Kitap bir ders kitabı olarak hazırlandığı için öğrenciler için faydalı görülen her eleman hakkında geniş, tanıtıcı bilgi verilmiştir. Bununla beraber ..

36,00 TL 30,60 TL

Neufert Yapı Tasarımı -10%

Neufert Yapı Tasarımı

Tüm bina çeşitleri, inşaat alanları, boyutlar, bina bölümleriyle ilgili alanların ölçüleri ve teçhizatlar "Neuferf'den güvence ile alınabilir ve böyle..

95,00 TL 85,50 TL

İşletme Yöneticiliği -10%

İşletme Yöneticiliği

Bu on yedinci baskı yeni içerik eklemeleri, kritik gözden geçirme ve sayfa formatında yapılan bazı yeniliklerle basılmış.Bu baskıda yapılan başlıca de..

75,00 TL 67,50 TL

Beta Bilgi Ekonomisinde Yeni Yaklaşımlar: Bilgi Yönetişimi ve Üniversite Ekonomisi -10%

Beta Bilgi Ekonomisinde Yeni Yaklaşımlar: Bilgi Yönetişimi ve Üniversite Ekonomisi

Birinci Bölüm: Bilgi Kavramına Genel Bakış* Kamusal Mal Olarak Bilgi* Özel Mal Olarak Bilgi* Ortak Modelden Üniversite Tabanlı Modele Geç..

16,00 TL 14,40 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.