Bilgisayarlı Muhasebe

Göster:
Sırala:

Beşir Bilgisayarlı Genel Muhasebe ve Dönem Sonu İşlemler

BİLGİSAYARLI GENEL MUHASEBE VE DONEM SONU İŞLEMLERİ Muhasebe mesleğinin, teknolojik gelişmelere ayak uydurması ile birlikte Bilgisayar ve Muhasebe a..

30,00 TL 21,00 TL

Bilgisayarlı Muhasebe

Bilgisayarlı Muhasebe olarak sunulan bu çalışmanın temel amacı, muhasebe ile ilgili bir paket program olan LKS programının ve bu programda muhasebe iş..

30,00 TL 25,50 TL

Bilgisayarlı Muhasebe

Sözün Özü, geçmiş günler sadece anılarımızda ve bir de bu kitapta yaşayacak. Bu eserin hazırlanmasında verilen emeği yakından biliyorum. Bizden sonrak..

15,00 TL 12,75 TL

Bilgisayarlı Muhasebe

Meslek Yüksekokullarında ve Ticaret Liseleri müfredatına uygun olarak hazırlanan kitap, LKS Temel Set (WIN) ve Mali Müşavir Set (WIN) ayrıntıları ve ö..

20,00 TL 17,00 TL

Bilgisayarlı Muhasebe (Eta) Eta V8 SQL Muhasebe Programı

Eta V8 Sql Türkiye genelinde yaygın olarak kullanılan bir muhasebe programıdır. Piyasada yer alan Bilgisayarlı Muhasebe kitaplarında örnek uygulamalar..

18,50 TL 16,65 TL

Bilgisayarlı Muhasebe (Zirve) Zirve Muhasebe Programı

Bilgisayarlı Muhasebe olarak sunulan bu çalışmanın temel amacı, muhasebe ile ilgili bir paket program olan "Zirve" programının ve bu programda muhaseb..

16,50 TL 14,85 TL

Bilgisayarlı Muhasebe 1 Versiyon 15

Bu kitabın yazılış amacı, bilgisayarlı muhasebe işlemleri konusunda eğitimle ilgilenenlere, yararlanacakları bir kaynak oluşturmaktır.Konu Başlıkları ..

25,00 TL 22,50 TL

Bilgisayarlı Muhasebe I – II ETA:V.8–SQL Teoriden Pratiğe Geçiş Muhasebe Bürosu Uygulaması

Bu kitap, muhasebe uygulamasına yönelik hazırlanmış, bir muhasebe büro ortamı aktarılmaya çalışılmıştır. Muhasebe kaydı yapılacak işlemlerin hikayesi ..

27,00 TL 24,30 TL

Bilgisayarlı Muhasebe I–II (Paket Programları Uygulamalı)

Muhasebe ve vergi uygulamalarındaki bilgisayar teknolojisine bağlı gelişmeler, bilgisayar ve muhasebe paket programları ile vergi uygulamalarını iyi b..

17,00 TL 14,45 TL

Bilgisayarlı Muhasebe Paket Programlar Paket Programlar

Kitabın yazılış amacı, bilgisayarlı muhasebe konusunda eğitim gören eğitim kurumları öğrencilerine bilgisayarlı muhasebeyi kendi kendilerine de öğrene..

20,00 TL 18,00 TL

Bilgisayarlı Muhasebe ve Bilgisayarda Dış Ticaret Muhasebesi

Bu kitabın yazılış amacı, bilgisayarlı muhasebe konusunda eğitimle ilgilenenlerin, bilgisayarlı muhasebe ve bilgisayarda dış ticaret muhasebesi işleml..

23,50 TL 21,15 TL

Bilgisayarlı Muhasebe – ETA 7

Günümüzde çok büyük bir alanda iş imkanı sunan muhasebe mesleğinin, teknolojinin gelişmesiyle birlikte bilgisayar ortamına aktarılması ile birlikte, m..

18,50 TL 17,02 TL

Bilgisayarlı Muhasebe – ETA:V8 – SQL

Bilişim teknolojilerindeki gelişmelere paralel olarak günümüzde, muhasebe işlemleri bilgisayar ortamında gerçekleştirilmeye başlanmıştır. Bu bağlamda ..

25,00 TL 22,50 TL

Logo – Eta SQL – Luca Bilgisayarlı Muhasebe Laboratuvar Uygulamaları

Kitap uygulama kitabı olduğundan, tamamen uygulamalara ağırlık verilmiş, "şunu yaparsan olur" gibi belirsiz ifadelere yer verilmemiştir. "Şunu tıklayı..

25,00 TL 22,50 TL

Meslek Yüksekokulları İçin Metep'e Göre Hazırlanmış Bilgisayarlı Muhasebe I–II (ETA:V.8–SQL)

Muhasebe paket programları uzun bir süreden beri ülkemizde kullanılmaktadır. Muhasebe paket programlarında, gelişen bilgi teknolojileri ile birlikte v..

17,50 TL 14,88 TL

Uygulamalı Bilgisayarlı Muhasebe – 1

Türkiye'de Gelir Vergisine tabi faal mükellef sayısı 2014 Mayıs ayı verilerine göre 1.789.294 kişi iken, Kurumlar Vergisine tabi faal mükellef sayısı ..

25,00 TL 22,50 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.