İnternet - e-Ticaret

Göster:
Sırala:

.NET ile Mobil ve Gömülü Sistemler

Yazılım teknolojileri sürekli bir değişim ve gelişim halinde, bir zamanların vazgeçilmez olan masaüstü uygulamaları neredeyse demode oldu ve yerini ço..

18,00 TL 14,40 TL

900 Soruda E–Fatura, E–Arşiv Fatura ve E–Defter

Ticari hayattaki en önemli belge şüphesiz faturadır. Özel ve kamu sektöründeki her türlü iş ve işlem süreçlerinin hızlı bir şekilde elektronik ortamla..

75,00 TL 63,75 TL

Ağ Reklamları ve Haksız Rekabet

İnternetin ticarileşmesi, yeni sorunlara yol açmış ve mevcut hukuk kurallarının bu sorunları çözmedeki yetersizliği yasa koyucularını başa çıkmak zoru..

39,90 TL 33,92 TL

Android Tabanlı Mobil Uygulama Geliştirme

Günümüzün en popüler teknolojilerinden biri olan mobil uygulama geliştirme hızla popülerliğini arttırmaya devam etmektedir. Gün geçtikçe artan popüler..

29,00 TL 21,75 TL

ASP.NET MVC ile E–Ticaret ve İçerik Yönetimi

Bu kitabın hedef kitlesi, bilgisayar programcılığında belli bir noktaya gelmiş, bu alanda belli bir temeli olan kişilerdir. MVC, güvenlik, hızlılık ve..

32,00 TL 25,60 TL

Avrupa Birliği Hukukunda Elektronik Ticaret ve Türkiye'deki Gelişmeler

Bilişim sektöründeki hızlı gelişmeye paralel olarak ticaret anlayışı da değişti. Şirketler ürünlerini web sayfaları üzerinden pazarlamaya ve elektroni..

8,00 TL 6,40 TL

Bilgisayar ve İnternet Kullanımı Laboratuvar Uygulamaları

Bilgisayar kullanan insanların tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tek kitaba dönüştürülen bu kitapta şu konular yer almaktadır. Bilgisayar ile ..

23,50 TL 21,15 TL

Chat Rehberi

Chat ortamlarına nasıl gireceğinizi, nelere dikkat edileceğini, bu ortamlarda kendinize ait odaları nasıl oluşturacağınızı ve daha birçok konuyu kitap..

11,00 TL 9,90 TL

Elektronik Ticaret

Ateş ve tekerleğin icadı kadar önemli bir keşfi var insanoğlunun; ticaret. Ticaret tarih boyunca insanlığın gelişimini izledi. Öyle ki değişen toplums..

21,60 TL 19,44 TL

Elektronik Ticaret

Günümüzde elektronik ticaret hızla yaygınlaşmaktadır. Elektronik satış sistemlerinin kuruluşundan alışveriş güvencelerine, doldurulacak formlardan muh..

40,00 TL 32,00 TL

E–Bildirge Klavuzu

Bilgi teknolojileri ve internet kullanımının tüm dünyada olduğu gibi gelişmekte olan ülkemizde de kullanımının yaygınlaşması ile birlikte bir çok alan..

35,00 TL 29,75 TL

E–Devlet ve Algılanışı Üzerine Bir Araştırma

21. yüzyıl “Bilgi Çağı” olarak adlandırılmaktadır. Bu adlandırma için şüphesiz haklı nedenler vardır. Bu yüzyılda, iletişim teknolojilerindeki hızlı g..

17,50 TL 15,75 TL

E–Ticaret

Bu çalışmada ağ ve internet teknolojilerinin gelişiminden ortaya çıkmış e-ticaret kavramının, kavramsal boyutu, güvenlik sorunları ve ödeme sistemleri..

15,00 TL 12,75 TL

E–Ticaret (Ağ Ekonomisin'de Yeni Ticaret Yolu)

Prof. Dr. Şule Özmen bu eserinde, yeni bir ticaret yolu olan e-ticareti, internet ve dijitalleşmenin iş hayatına yansımasını ele alıyor. E-ticaret, ge..

55,00 TL 49,50 TL

Gerekçeleri, Komisyon Raporları ve TBMM Tutanakları ile Birlikte Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun

Kitapta, Gerekçeleri, Komisyon Raporları ve TBMM Tutanakları ile Birlikte Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ilgili kanunlara yer ver..

47,00 TL 39,95 TL

Google AdWords

Bu kitap,Türkiye'deki ilk ve şimdilik tek AdWords üzerine yazılmış kitap olarak dijital pazarlamanın kalbine hızlı bir yolculuk yapmanızı sağlayacak, ..

25,00 TL 20,00 TL

Google Analytics

Online pazarlamaya giriş yapmak istiyorsunuz. Bu konuda herhangi bir tecrübeniz yok ve nereden başlayacağınızı da kestiremiyor musunuz? İşe dünyadaki ..

20,00 TL 16,00 TL

Her Yönüyle Internet

Internet'i oluşturan bilgisayar ağlarının temel yapısından, Internet'in altyapısına, Internet'e bağlı bilgisayarların güvenliğinden Internet'in yaşaml..

20,00 TL 16,00 TL

Her Yönüyle İnternetin Altyapısı TCP/IP

Hızla Büyüyen ve Karmaşıklaşan TCP/IP Ağları İçin Tek Kapsamlı Kaynak! İlk baskısı 1998 yılında yapılan bu kitap, her baskısında güncellenerek, yenil..

28,00 TL 22,40 TL

Hosting ve Bulut Rehberi

Web sitenizi tasarlayıp bitirdiniz. Peki ya bundan sonrası? Web sitenizi internete taşıyıp dünyaya açmanın yollarını bu kitaptan öğrenebilirsiniz. Bu ..

36,00 TL 28,80 TL

İnternet Bankacılığı ve İnternette Yatırım Nedir ve Nasıl Yapılır?

Gelişen teknoloji ve gelişen teknolojinin etkileri finans alanında da birçokyeniliği hayatımıza getirmiştir. Bunların başında internet bankacılığı gel..

28,00 TL 25,20 TL

Internet Çağı Dinamikleri

1990'lı yıllarda başlayan ve iş hayatında önemli değişmelere sebep olan internet devrimi adını verdiğimiz sürecinde günümüzde ekonomik ve hatta siyasa..

14,00 TL 12,60 TL

İnternet Ortamında Pazarlama

Günümüzde turistlik seyahatler, perakendecilik, otomobil alım– satımı v.b ürünlerin birçok pazarlama uygulaması internet ortamında gerçekleştirilmekte..

20,90 TL 17,77 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.