Rehberlik - Psikolojik Danışma

Göster:
Sırala:

Başarı Yolculuğu

Türkiye’deki çoğu okulun sıkıntısı olan rehber öğretmen sıkıntısı benim çalıştığım okulda da yaşanıyor. Hala şehir merkezindeki pek çok okulda bile ps..

10,00 TL 8,50 TL

Bilişsel–Yaşantısal Teori Temelli Psiko–Eğitim Programı Yapılandırmacı Düşünmeyi Geliştirme

İnsanı diğer canlılardan farklılaştıran önemli özelliklerden biri, onun bilişsel bir sisteme sahip olması ve düşünebilme yetisidir. İnsanın bu bilişse..

13,00 TL 9,75 TL

Çocukta Dil ve Düşünme

Bu kitabın yazarı bize, çocuk anlayışının sanki bir birbiri üzerine konmuş iki ayrı kanaviçede işlendiğini göstermektedir: Alt planda olup bitenler öz..

26,50 TL 21,20 TL

Çocukta Karar Verme ve Akıl Yürütme

Çocuk kavrayışı, çoğunlukla yetişkininkine bulanık geliyorsa bunun nedeni, çocuk kavrayışında bazı parçaların eksik veya fazla bulunması değil, bir ço..

26,50 TL 21,20 TL

Eğitim Psikolojisi

Eğitim öğrenciyi tanımakla başlar. Bir öğretmen öğrencilerini zihinsel, bedensel, duygusal, törel pek çok yönden yeterince tanımadan asla "öğrencileri..

17,00 TL 13,60 TL

Eğitim Psikolojisi

Bu kitap öğretmen adaylarına, eğitim psikolojisinin bulgu ve yöntemlerinden yararlanarak öğrencilerin tüm yönleriyle sağlıklı gelişebilmelerine ve onl..

32,00 TL 24,00 TL

Eğitim Psikolojisi

Pedagojik formasyon içerisinde yer alan Eğitim Psikolojisi dersi için hazırlanan kitap, hem yüksek öğretim programları ile öğretmenlik sertifikası pro..

32,00 TL 24,00 TL

Eğitim Psikolojisi

Sahip olduğu bilgileri kendinden sonraki kuşaklara aktarmak insanlığın öteden beri üzerinde durduğu önemli bir konudur. İlkel kabileler ve tarım toplu..

23,00 TL 19,55 TL

Eğitim Psikolojisi Gelişim Öğrenme Öğretim

Eğitim Psikolojisi eğitim ile psikolojinin birleştiği alanı ifade eden ve psikoloji bulgularının bireyin eğitiminde nasıl kullanılacağını araştıran bi..

33,00 TL 26,40 TL

Eğitim ve Öğrenmede Hipnoz

Ülkemizde, eğitim alanında hipnoz uygulamaları çok sınırlı bir şekilde devam etmektedir. Hipnoz, daha çok İstanbul ve birkaç büyük şehirde bazı eğitim..

11,00 TL 9,35 TL

Eğitimde Rehberlik Hizmetleri

"Eğitimde Rehberlik Hizmetleri" kitabı; hangi eğitim kademesinde görev alırsa alsın, öğrencilerin kişisel, eğitsel ve mesleki gelişimine yardımcı olac..

30,00 TL 24,00 TL

Evlilik Öncesi Psikolojik Danışma

Kitapta; evlilik öncesi dönem ve romantik ilişkiler, eş seçimi ve eş seçiminde önemli faktörler, eş seçim kuramları, evlilik öncesi psikolojik danışma..

27,00 TL 20,25 TL

Fiziksel Etkinlik Oyunlarının İlköğretim Öğrencilerinin Karakter Gelişimleri Üzerindeki Etkisi

Ülkemizde Beden Eğitimi dersi kapsamındaki konulara ek olarak hazırlanmış, temel amaçları arasında dürüstlük, saygı, sorumluluk, adil olma, yardımseve..

20,00 TL 16,00 TL

Gelişim ve Öğrenme Psikolojisi

Gelişim ve öğrenme psikolojisinin temel kavram ve konularının ele alındığı bu kitap, öğretmen adayları için yardımcı kaynak olarak kaleme alınmıştır.K..

25,00 TL 20,00 TL

Gelişim ve Öğrenme Psikolojisi

İnsanlar doğal olarak gelişme ve öğrenme gereksinimi ve isteği duyarlar. Bu gereksinimlerini okulda ya da okul dışında gidermeye çalışırlar. Onlara öğ..

27,00 TL 20,25 TL

Grupla Psikolojik Danışmada Voltan Acar – Molaei (VAM) Bütünleştirici Modeline Dayalı Süpervizyonlu Oturum Örnekleri

Kitapta, bütünleştici birey odaklı olarak geliştirilen bu psikolojik danışma modelinin grupla psikolojik danışma alanındaki psikolojik danışma oturuml..

28,00 TL 22,40 TL

Her Yönüyle Rekreasyon

Daha mutlu bir yaşam için, zaman başta olmak üzere diğer tüm kaynakları etkin, verimli kullanmalı ve yönetmelidir. Hedefler belirlenmeli, adım adım on..

17,50 TL 14,88 TL

İlk ve Ortaöğretim Okullarında Rehberlik ve Danışmanlık Uygulamalı Yaklaşım

Bu kitap, lisans ve lisansüstü düzeyinde ilgili dersi alan temel alan ve yan alan öğrencileri ve dersi veren öğretim elemanları, mesleki yaşantılarınd..

27,50 TL 23,38 TL

İlköğretim 1. 2. 3. Sınıf Dikkat Toplama Becerisini Geliştirici Etkinlikler (İlköğretim) Anne Babalar ve Öğretmenler İçin Elkitabı

Bu kitapta, ilköğretim 1. 2. ve 3. sınıftaki öğrencilerin dikkat toplama becerisini geliştirici etkinlikler; alıştırmalar, oyunlar ve gevşeme egzersiz..

27,00 TL 20,25 TL

İyilik Hali Çalışma Kitabı

Bugün nasılsınız, iyi misiniz?Daha daha nasılsınız?Daha iyi olmak için neler yapıyorsunuz?İyilik hali yaşamınızdaki her alanın iyi olması ile ilgili b..

20,00 TL 15,00 TL

Kapsamlı Gelişimsel Rehberlik Programı

Okullarımızda, psikolojik danışmanlarımızdan gelişimsel rehberlik modeli temelli PDR hizmetlerinin yürütülmesi beklenilmektedir. Gelişimsel rehberlik ..

40,00 TL 30,00 TL

Kelepir - Psikolojik Danışma ve Rehberlik

İncelemekte olduğunuz bu kitap eğitim fakültelerinde okutulan rehberlik dersi için dersin içeriği de dikkate alınarak ders kitabı olarak hazırlanmıştı..

20,00 TL 14,00 TL

Kuramdan Uygulamaya Bireyle Psikolojik Danışma

Psikolojik danışma sürecini etkili bir şekilde yürütmek önemlidir. Bu süreci etkili bir şekilde yönetebilmek için, psikolojik danışmanların sadece ter..

22,00 TL 16,50 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.