Yetişkin Eğitimi

Göster:
Sırala:

Ana Baba ve Çocuk

Günümüzde çocuk önemle ele alınması gereken bir bireydir.Özellikle uyum ve davranış bozukluğu gösteren ve suça itilen çocukların giderek artması ana b..

22,50 TL 16,88 TL

Anne Olmak Mutlu Kuşaklar Yetiştirmek İçin

Anneler Günü için uygun bir armağan Prof. Dr. Haluk Yavuzer, bu kez anne-babaların mutlu ve doyumlu çocuklar yetiştirmelerine yardımcı olmak amac..

12,50 TL 9,38 TL

Çocuk Ruh Sağlığı

Ana ya da baba olmak, insan yaşamının en önemli aşamalarından biridir. Sağlıklı ve başarılı çocuklar yetiştirmenin ana ve babaya sağladığı mutluluk sö..

34,00 TL 27,20 TL

Değişen Toplumda Aile ve Çocuk

Ana-Çocuk Sağlığı  Ailenin Parçalanması:Boşanma  Okulda-Toplumda Çocuk Kimsesiz Çocuklar  Suça İtilen Çocuklar ..

30,00 TL 24,00 TL

Etkili Anne Baba Eğitimi Sorumlu Çocuklar Yetiştirmek İçin Kanıtlanmış Program

Milyonlarca Anne-Babaya Rehberlik Eden Öncü KitapAnne-babalara çocuklarıyla nasıl daha etkili iletişim kuracaklarını anlatan Etkili Anne-Baba Eğitimi ..

30,00 TL 24,00 TL

Etkili Anne Baba Eğitiminde Uygulamalar

"Etkili Anne-Baba Eğitiminde Uygulamaları, ebeveyn-çocuk ilişkilerinin kalitesini artırıyor ve ebeveynin veçocuğun kendisi olma hakkını vurgulayan bir..

30,00 TL 22,51 TL

Etkili Öğretmenlik Eğitimi (EÖE)

Her Yaştan Öğrencinin En İyi Özelliklerini Ortaya Çıkarmaları için Öğretmenlere ve Eğitimcilere Yardımcı Olduğu Kanıtlanan Vazgeçilmez KitapDr. Thomas..

30,00 TL 22,51 TL

İleri Yaştaki Yetişkinlerle Psikoterapi Tedavi Planlayıcısı

İleri Yaştaki Yetişkinlerle Psikoterapi Tedavi Planlayıcısı, ileri yaştaki yetişkinlere psikoterapi hizmetinin sağlanmasında sağlık hizmeti veren kuru..

35,00 TL 28,00 TL

Öğrenme Güçlüğü Olan Bireyler ve Eğitimler

Uzun süreli araştırmalar ve uzmanlık deneyimi sonucunda oluşturulan bu kitap, öğrenme güçlüğü olan öğrencilerin tanılanmasında kullanılan ölçütleri, a..

40,00 TL 32,00 TL

Öğrenme Stratejilerinden Bellek Destekleyiciler

Eğitim şart anlayışının gittikçe önem kazandığı günümüzde, toplu eğitim anlayışı artık yerini bireysel eğitime bırakmaya başlamıştır. Herkesin aynı so..

20,00 TL 17,00 TL

Yaşam Boyu Yetişkin Eğitimi

21. yüzyıl eğitim politikaları, yeni liberal küreselleşme ideolojisinin hâkim kıldığı sürdürülebilir rekabet eğiliminin etkisi altındadır. Söz konusu ..

23,00 TL 18,40 TL

Yetişkin Eğitimi

Her insanın, istediğinde hayat boyunca eğitimden faydalandırılması, onun ekonomik, kültürel ve sosyal gelişimini destekleyecektir. Bu durum ancak bir..

12,90 TL 9,68 TL

Yetişkinler İçin Okuma Yazma Kitabı

Konu BaşlıklarıHadi Okumaya ve Yazmaya BaşlayalımHarflerMatematikGüzel Yurdum TürkiyeMustafa Kemal AtatürkAtatürk ve EğitimPara BirimleriBir Anı..

16,20 TL 14,58 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.