İşletme

Göster:
Sırala:

Ağırlama Endüstrisinde Verimlilik Yönetimi

Hizmet sektörü kapsamında yer alan ve başlıca örneklerini konaklama işletmeleri, yiyecek içecek işletmeleri, havayolları işletmeleri, hastaneler, cate..

17,50 TL 15,75 TL

Anonim ve Limited Şirketler İçin Yıllık Faaliyet Raporu Hazırlama Rehberi

Kurumsal iletişimin çok önemli hale geldiği günümüzde yıllık faaliyet raporları, yazılı iletişimin etkin ve önemli bir aracıdır. Bu nedenle, yıllık fa..

17,50 TL 14,88 TL

Beta Kimyasal Tankerlerde Operasyonel Etkinlik

1.Bölüm:Deniz Yolu Kimyasal Madde Taşımacılığı 2.Bölüm:Kimyasal Tankerlerde Yük Operasyonları 3.Bölüm:Kimyasal Tankerlerde Operasyonel Etkinlik 4.Bölü..

24,00 TL 21,60 TL

Beta Sağlık İşletmeciliği

Birinci Bölüm: Sağlık Hizmetleri İkinci Bölüm: Hastane Yönetim ve Organizasyonu Üçüncü Bölüm: Sağlık Sistemleri ve Finansmanı Dördüncü Bölüm: Sağlık S..

24,00 TL 21,60 TL

Bilişim ve İletişim Işığında Girişimcilik ve Kobi Yönetimi

Dünyadaki değişim ve dönüşüme paralel olarak ülke kalkınmasında girişimcilik potansiyelinin arttırılması ve aktif ve etkin kullanımı yanında küçük ve ..

10,00 TL 8,50 TL

Bulanık İşlemler Durulaştırma ve Sözel Eşikler

Bu kitabın temel amacı günümüzde gündelik hayatımızın ayrılmaz birer parçası haline gelen elektronik ev gereçlerine ve akıllı telefonlarımıza pek çok ..

15,00 TL 12,75 TL

Büyük Veri Bilgi Yönetimi ve İş Zekası İşletmelerin Rekabet Avantajı Elde Etmesinde

"*Günümüzde bilgi, iş hayatında ve akademik hayatta ilgi ve önemi üzerine çekmiştir. Bilgiye verilen önemin gelecekte de artarak süreceği bir gerçekti..

18,00 TL 16,20 TL

Çok Boyutlu Kurumsal Performans Ölçümünde Balans Skor Kart

Çalışmada çok boyutlu kurumsal performans yönetimi aracı olarak balans skor kart modeli ele alınmaktadır. Bir stratejik yönetim felsefesi olduğu ..

12,00 TL 9,60 TL

Dünya Klasmanında Sürdürülebilir Üretim

Konu BaşlıklarıBilgi Çağı ve Küresel RekabetKüresel Rekabet ve Dünya Klasmanında ÜretimDünya Klasmanında Üretim Yaklaşımları..

17,50 TL 15,75 TL

Ekonomi, Finans ve İşletme İçin Matlab Uygulamaları ve Etki Analizleri Teori – Niceliksel Çözümleme – Simülasyon Analizleri

Kitap; Ekonomi, Finans ve İşletme alanlarında MATLAB programını kullanarak niceliksel analiz yapmak isteyenler için temel seviyeden ileri seviyeye kad..

28,90 TL 24,57 TL

Elektrik ve Türkiye Örneğinde Elektrik Dağıtım Hizmetlerinin Özelleştirilmesi

Bu çalışma, özellikle son dönemde Türkiye'nin elektrik dağıtım sektöründe yaşanan gelişmeleri ve bu alandaki özelleştirme uygulamalarını, kamu hizmetl..

45,00 TL 38,25 TL

Genel İşletme

Kitap, yedi bölümden oluşmaktadır. Giriş kısmında işletmecilik için temel oluşturacağı düşünülen genel bilgiler verilmekte, birinci bölümde işletmenin..

18,50 TL 16,65 TL

Genel İşletme

"Genel İşletme" adlı bu kitap, İşletme Programına sahip Meslek Yüksekokullarının öğrencileri için hazırlanmıştır. Kitabın temel amacı, öğrencilerin te..

18,50 TL 15,72 TL

Genel İşletme

İşletmenin iktisadî, sosyal ve hukukî özelliğinin yanı sıra, herhangi bir malı “üretiyor olması” gerekir. Çünkü üretilmemiş bir malın işletmesi olmaz...

20,00 TL 18,00 TL

Genel İşletme (Meslek Yüksekokulları İçin)

Temel kavramları göz ardı etmeden modern işletmeciliğin gerektirdiği her konuya değinmeye çalışan bu kitap, temel işletme bilgisinin yanı sıra ilgili ..

21,60 TL 19,44 TL

Genel İşletme Ders Notları

Pakistan, 1947 yılında Muhammed Ali Cinnah önderliğinde İngiliz idaresindeki Hindistan'dan ayrılarak Güney Asya Müslümanlarının ülkesi olma iddiasıyla..

12,50 TL 10,63 TL

Genel İşletme İlkeler ve İşlevler

İşletme bölümlerinde genel işletme, işletmeciliğe giriş, işletme fonksiyonları ya da işlevleri, işletmecilik bilgisi gibi farklı adlarla anılan dersle..

32,40 TL 27,54 TL

Genel İşletmecilik

İşletmecilik eğitimi ile ilk kez karşılaşan kişilerin konu ile ilgili temel bilgileri alabilmeleri için hazırlanan bu kitap, tamamı Gazi Üniversitesi ..

27,00 TL 22,95 TL

Girişimcilikte Güncel Konular ve Uygulamalar

Konu BaşlıklarıGirişimcilik ve Girişimcilik EkosistemiStartuplar ve GirişimcilikGirişimcilik ve KültürAile İşletmeleri ve GirişimcilikSosyal Sermaye v..

28,00 TL 25,20 TL

Görsel Mağazacılık

Tüm dünyada büyük bir ivme kazanan görsel mağazacılık uygulamalarının Türkiye’de büyük ölçekli firmalar dışında fazlaca önemsenmediği ve pek çok işlet..

15,00 TL 12,75 TL

Hastane ve Sağlık İşletmeleri Yönetimi

Bu çalışmada, hasta yatağı, hasta yatırma, hasta günü, yatak işgal yüzdesi, poliklinik sayısı, ameliyat sayısı, enfeksiyon ölüm oranı gibi hastane işl..

33,00 TL 26,40 TL

İlkeler ve İşlevlerle İşletme (Yeni Türk Ticaret Kanunu, Yeni Borçlar Kanunu ve TFRS ile Uyumlu)

Kapsamında işletme eğitiminde birinci basamakta yer alan temel kavramlar, ilkeler ve işlevlerin sunulduğu bu kitapta, her içeriğin biçimsel sunumla an..

29,50 TL 25,08 TL

İş Hukukunda İşyeri ve İşletme

Alman ve Fransız Hukuklarıyla Karşılaştırmalı Bir İncelemeKonu BaşlıklarıTarihsel Süreçte İşyeri ve İşletmeBireysel İş Hukukunda İşyeri ve İşletmenin ..

75,00 TL 63,75 TL

İş Modeli ve İş Modeli İnovasyonu

Bu kitapta iş modeli, iş modeli inovasyonu, strateji ve yaşam döngüleri arasındaki ilişki birçok farklı durum açısından incelenmektedir. Bu kapsamda, ..

15,00 TL 12,75 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.