Kalite Yönetimi

Göster:
Sırala:

47 Örnek Uygulama ile 17025 Laboratuvar Akreditasyonu Yönetim Şartları – Teknik Şartlar

Mesleği gereği bugüne kadar çok sayıda Deney ve Kalibrasyon laboratuarlarının kuruluşunda, benzer kuruluşların denetlenmesinde / yapılandırılmasında g..

29,90 TL 25,42 TL

Adliye Binaları ve Toplam Kalite Yönetimi

Toplam kalite yönetimi çalışmaları içerisinde yer alan binaların fiziki koşullarının hizmet kalitesi ölçümündeki yeri, bina ve mekânların toplam kalit..

21,60 TL 18,36 TL

Adliyelerde Toplam Kalite Yönetimi

Bilgi çağı olarak nitelendirilen günümüzde, toplam kalite yönetimi yeni bir anlam ve içerik kazanırken, uygulanma alanı da genişlemiştir. Adliyelerin ..

18,00 TL 16,20 TL

Ağırlama Hizmetlerinde Kalite Sistemleri

Kitabın bir ve ikinci bölümlerinde, ağırlama ve yiyecek işletmelerinin tanım, ve özellikleri ile örgütsel yapılarına yer verilmiştir. Üçüncü bölümde ..

13,50 TL 11,48 TL

Denetimde Kalite ve Kalite Kontrolü

Bağımsız denetim, işletmeden bağımsız olarak faaliyet gösteren, tarafsız ve mesleki deneyime sahip olan kişilerin, diğer bir ifade ile bağımsız denetç..

18,00 TL 15,30 TL

Etkili Ambalaj Tasarımı

Konu BaşlıklarıAmbalajın Tanımı, Ambalajın İşlevleri, Ambalajın TarihçesiAmbalajın DiliMarka KimliğiAmbalaj TasarımıAmbalaj Tasarımında Hedef Kitle..

20,00 TL 18,00 TL

Hizmet Ürünlerinde Kalite, Müşteri Tatmini ve Sadakati (GSM Sektöründe Bir Uygulama)

Konu BaşlıklarıHizmetlerin Mahiyeti, Hizmet Kalitesi ve Müşteri TatminiHizmet Kalitesinin ÖlçümüMüşteri Sadakati ve Müşteri Tatmini İle Hizmet Kalites..

30,00 TL 27,00 TL

İstatistiksel Kalite Kontrol

Aynı model iki otomobilin motor ses yalıtımının aynı düzeyde olmaması, aynı model iki bulaşık makinesinden birinin düğmesinin kolay, diğerinin zor çev..

24,00 TL 19,20 TL

Kalite Güvencesi ve Standartları İKMEP Projesine Göre Güncellenmiş

Yükseköğretim Kurumu (YÖK) tarafından yürütülen "Meslek ve Teknik Öğretim Kurumları ile Meslek Yüksekokullarının Program Bütünlüğü ve Devamlılığının S..

15,00 TL 12,75 TL

Kalite İyileştirmede Adım Adım Kıyaslama (Benchmarking) Kıyaslama Türleri ve İlkeler – Kıyaslama Süreci – Kıyaslama Başarı Faktörleri

Kıyaslama; “sıfır hata”, “ilk seferde doğru yapma” ve “hata önleme” gibi TKY ilkelerine sistematik olarak katkı sunan bir kalite iyileştirme uygulamas..

13,90 TL 11,82 TL

Kalite Kontrol ve Kalite Güvence Sistemleri Kalite Kavramı – Belgelerin Düzenlenmesi Örnek Kalite El Kitabı – Mesleki Yeterlilik Belgesi

Bu eser, lisans ve ön lisans düzeyinde, iktisadi programlar, mühendislik fakülteleri ve meslek yüksekokullarında okutulan "Kalite", "Kalite Kontrol" v..

26,90 TL 22,87 TL

Kalite Ödüllerinin Firma Değeri Üzerindeki Etkisinin Analizi (İMKB'de Bir Uygulama)

Konu BaşlıklarıKalite Kavramları ve Toplam Kalite Yönetimi İle İlgili Genel BilgilerKalite Ödüller ve Kalite Ödüllerinin Toplam Kalite Yönetimi İçinde..

27,50 TL 24,75 TL

Kalite Uygulamaları ve Dönüşümcü Yönetim Kavramlar, İlke ve Uygulamalar, İlişkiler

Gözden geçirilmiş ve güncellenmiş 2. baskısını yapan eser, kalite uygulamaları ile değişim odaklı yönetim arasındaki ilişkiyi dönüşümcü liderlik eksen..

19,90 TL 16,92 TL

Kalite Yönetim Sistemleri

Kalite Yönetim Sistemleri, Kalite Kontrol Güvence ve Standardları ile Toplam Kalite ve benzeri konularda eğitim çalışmalarına temel kaynak olarak hazı..

16,50 TL 14,03 TL

Kalite Yönetim Sistemleri

Bu kitapla, kalite anlayışının ve uygulamalarının gelişmesine katkı sağlaması amaçlanmıştır. Bu amaçla, kitabın içeriğinde kalite standartlar detaylı ..

15,00 TL 12,75 TL

Kalite Yönetimi (Toplam Kalite Yönetimi ve Kalite Denetimi)

Kalite Yönetimi kalite yönetimine ilişkin düşünceleri, yöntemleri ve felsefeleri ele almaktadır. Bu kitap Toplam Kalite Yönetimine ilişkin teori ve uy..

30,00 TL 27,00 TL

Kalite Yönetimi ve Planlaması

Bu kitap, bir şirketin her kademesinde çalışan yöneticilerin kalite planlama, kalite kontrol, kalite geliştirme, süreç geliştirme, kalite ve şirket kü..

35,00 TL 31,50 TL

MYO Müfredatına Uygun Toplam Kalite Yönetimi ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemleri

Bu kitap; fakülteler, yüksek okullar ve meslek yüksekokulları müfredatlarında "Kalite, Kalite Yönetimi, Toplam Kalite Yönetimi, Kalite Yönetim Sisteml..

29,90 TL 25,42 TL

Siyasal Standardizasyon, Temel ve Esaslar

Standardizasyon verimliliğin artırılması, inovasyonun desteklenmesi ve ekonomik büyümenin sağlanması için önemli araçlardan biridir. Standardizasyonun..

17,50 TL 14,00 TL

Siyasal Toplam Kalite Yönetimi Uygulamaları

Yirmibirinci yüzyılda yaşanan acımasız rekabet ortamında, insanların mükemmele ulaşma isteği giderek artmaktadır. Ancak var olan bir gerçek de sisteml..

18,50 TL 14,80 TL

Sorularla ISO/TS 16949

ISO/TS 16949 Teknik Şartnamenin amacı, hata önleme ve tedarik zincirindeki değişim ve kayıpları azaltmayı vurgulamak suretiyle, sürekli iyileştirmeyi ..

15,00 TL 13,50 TL

Sorularla Kalite (ISO 9001 Kalite Yönetim Sisteminin Şifrelerini Çözmek İçin)

Bu kitapta verilen bilgiler, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standardı ve diğer ilgili standartlardan alınmıştır (kaynakça da verilen). Bu bilgiler; k..

15,00 TL 13,50 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.