Web Programlama

PHP Framework -10%

PHP Framework

Kitapta dünyada en çok kullanılan ve tercih edilen (Phalcon 3.1, Yii2, FuelPHP 1.8, Symfony3.1, Laravel 5.3) adlı 5 PHP Framework uygulaması anlatılma..

62,90 TL 56,61 TL

WordPress ile Web Tasarım Günlükleri -5%

WordPress ile Web Tasarım Günlükleri

Neden WordPress, Neden Bu Kitap? Merhaba, web siteleri ile ilgilenen, yeni başlayan, başlayacak olan herkese bir tavsiyem var. Biliyorsunuz web site..

43,20 TL 41,04 TL

Web Siteleri İçin Kullanılabilirlik Ölçümleri -5%

Web Siteleri İçin Kullanılabilirlik Ölçümleri

Bu kitap genel olarak aşağıdaki konu içeriklerini içeren beş ana bölümden oluşmaktadır: Birinci bölümde İnsan Bilgisayar Etkileşimi, kullanılabilirlik..

21,60 TL 20,52 TL

Adım Adım Projelerle ASP.NET Sql Sorguları – JavaScript – ASP.NET -10%

Adım Adım Projelerle ASP.NET Sql Sorguları - JavaScript - ASP.NET

Kitap, uzun yıllar çeşitli eğitim kurumlarında, “C#, ASP.NET, MsSql, PHP ve MySql, CSS & HTML” vb. derslerini anlatan yazarın notlarından, ders anlatı..

29,90 TL 26,91 TL

Android How To Program -15%

Android How To Program

Android How To ProgramAndroid 4.3 ve 4.4Basılı kitapta ve online Android Studio talimatlarında Eclipse tabanlı Android Development ToolsFarklı ekran b..

74,00 TL 62,90 TL

Web Tasarımcısının Yol Haritası -10%

Web Tasarımcısının Yol Haritası

Bu kitapta web sitesi tasarımına yeni başlayan ya da kendini bu konuda ilerletmek isteyen okurlarımız için Tasarımcının Yol Haritası diyebileceğimiz d..

45,00 TL 40,50 TL

ASP.NET ile Adım Adım Web Uygulamaları -10%

ASP.NET ile Adım Adım Web Uygulamaları

Konu BaşlıklarıASP.NET'e GirişASP.NET Sayfa YapısıASP.NET Programlama TemelleriASP.NET İle Hata YakalamaASP.NET İle XML Web Servisleri GeliştirmeASP.N..

20,00 TL 18,00 TL

İleri ASP -10%

İleri ASP

Bu kitap dinamik, etkileşimli web siteleri ve uygulamaları oluşturmak için ASP'nin nasıl kullanılacağını öğrenmek isteyenler için özellikle yazılmış i..

22,00 TL 19,80 TL

Java Script -10%

Java Script

Konu BaşlıklarıJavaScript DiliHTML'e GirişCSS Kaskad Stil SayfalarıTarayıcı Script KullanımıJavascript İçinde Fonksiyon TanımlamaTarayıcı NesneleriJav..

22,00 TL 19,80 TL

Android -10%

Android

Bilişim Teknolojileri tüm dünyayı sararak, uygarlık tarihinde yerini almış durumda… Bu teknolojilerin başında cep telefonlarının olduğunu söylemek pek..

55,00 TL 49,50 TL

Visual Studio 2010 Eşliğinde ASP.NET 4.0 ile Web Programcılığının Temelleri -10%

Visual Studio 2010 Eşliğinde ASP.NET 4.0 ile Web Programcılığının Temelleri

Gözden geçirilmiş 2. baskısını yapan kitabın bütün içeriği temel programcılık bilgisi olanlar için ilk okumada anlaşılacak yalınlıktadır. Bu kitapta A..

64,90 TL 58,41 TL

Örnek Uygulamar ile iPhone ve iPad için Uygulama Geliştirme Objective–C, View, Database, Multimedia -10%

Örnek Uygulamar ile iPhone ve iPad için Uygulama Geliştirme Objective–C, View, Database, Multimedia

Günümüzde hemen hemen her programcının öğrenmeye çalıştığı programlardan bir tanesi de hiç kuşku yok ki iOS programlama dilidir. iOS ile program yazab..

24,90 TL 22,41 TL

SAP ABAP/4 WebDynpro ve Modül Programlama -10%

SAP ABAP/4 WebDynpro ve Modül Programlama

Kitap, SAP ABAP/4 programlama dilini bilen ve ileri bir konu olan SAP sistemi üzerine Web tabanlı görsel arayüz bileşenleri programlamayı öğrenmek ist..

36,00 TL 32,40 TL

SAP ABAP/4 ile Rapor ve Query Programlama ALV, Klasik ABAP, Mantiksal Veritabani, Dinamik HTML Programlama ve Excel Raporları ile Desteklenmiş -10%

SAP ABAP/4 ile Rapor ve Query Programlama ALV, Klasik ABAP, Mantiksal Veritabani, Dinamik HTML Programlama ve Excel Raporları ile Desteklenmiş

SAP sistemleri bir işletmeye ait bütün iş süreçlerine ait verileri tutmaktadır. Bu sebeple, SAP sistemlerindeki verilerin sistem kullanıcılarına okuna..

36,90 TL 33,21 TL

Kendinize Güvenerek Android ve Oyun Programlama Facebook/Google+ – Multimedya Donanım – Grafik -10%

Kendinize Güvenerek Android ve Oyun Programlama Facebook/Google+ - Multimedya Donanım - Grafik

Gözden geçirilmiş 5. baskısını yapan kitap, Android SDK’nın temelinden başlamış ve Facebook/Google+ - Android bağlantısı gibi ileri konuları da içerme..

47,90 TL 43,11 TL

Hiç Bilmeyenler için Projelerle PHP 7 Sıfırdan Web Programlama PHP, OOP, MYSQL, PSD, HTML5, CSS3, JQUERY -10%

Hiç Bilmeyenler için Projelerle PHP 7 Sıfırdan Web Programlama PHP, OOP, MYSQL, PSD, HTML5, CSS3, JQUERY

Gördüğü yoğun ilgi sonucunda kısa sürede ikinci baskısını yapan kitap, HTML5, CSS3, PHP 7 ve MySQL ile en basit internet sitelerinden, en kapsamlı yaz..

46,50 TL 41,85 TL

Herkes İçin Android Programlama: Adobe Flash Pro – AS 3.0 AIR SDK Hem Okuyarak, Hem İzleyerek; Pratik Örnekler ve Onlarca Uygulama Örneği ile Mobil Programlamaya İlk Adımlarınızı Atın! -10%

Herkes İçin Android Programlama: Adobe Flash Pro - AS 3.0 AIR SDK Hem Okuyarak, Hem İzleyerek; Pratik Örnekler ve Onlarca Uygulama Örneği ile Mobil Programlamaya İlk Adımlarınızı Atın!

Gördüğü yoğun ilgi sonucunda güncellenmiş ikinici baskısını yapan kitapta, gelen yoğun istek üzerine “Native Extensions” kullanımına yer verilmiştir. ..

49,90 TL 44,91 TL

A'dan Z'ye PHP SQL, mySQL, mySQLi, PDO, MongoDB, SQlite, AJAX, XML, SOAP, GD, OOP, Codeigniter 3, LARAVEL 5, CURL, IMAP, POP3, REGEX, REST -10%

A'dan Z'ye PHP SQL, mySQL, mySQLi, PDO, MongoDB, SQlite, AJAX, XML, SOAP, GD, OOP, Codeigniter 3, LARAVEL 5, CURL, IMAP, POP3, REGEX, REST

A'dan Z'ye PHP kitabı, PHP Programlama dilini öğrenmek isteyen okuyuculara, başlangıç, orta ve ileri düzeyde bilgiler vermeyi amaçlamaktadır. Kitap ba..

89,90 TL 80,91 TL

İnternet Programcılığı – 2 -5%

İnternet Programcılığı - 2

Kitapta daha üst düzüy web sayfaları oluşturmak için kullanılan PHP ve ASP.NET dilleri anlatılmıştır. Kitapta anlatılan konular web sayfası hazırlamak..

32,40 TL 30,78 TL

İnternet Programcılığı - 1 HTML - CSS - JAVA - DREAMWEAVER -5%

İnternet Programcılığı - 1 HTML - CSS - JAVA - DREAMWEAVER

Bu kitap web sayfası hazırlamaya meraklı tüm okuyucular içindir. Web sayfası hazırlamak için hiçbir bilgisi olmayan, lise seviyesinden üniversite sevi..

32,40 TL 30,78 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.