Sigortacılık

Sigortacılık Özel ve Sosyal Sigorta

Çalışma, temelde, meslek yüksekokulları ve fakültelerde bankacılık bölümü öğrencilerine ders kitabı veya yardımcı kaynak olarak hazırlanmış. Ancak sig..

32,00 TL

Emeklilik Matematiği ve Aktüeryal Maliyet Yöntemleri -10%

Emeklilik Matematiği ve Aktüeryal Maliyet Yöntemleri

Bu kitapta emeklilik geliri önceden belirlenen DB planları merkeze konularak aktüeryal sorumluluk ve normal maliyet hesaplamalarında kullanılan aktüer..

20,00 TL 18,00 TL

Sigorta İşletmeciliği -15%

Sigorta İşletmeciliği

Sigorta işlemlerinin karmaşıklığı, sigorta şirketlerinin sayısının artması, sigortalanmayla ilgili bilincin artması, bazı branşlarda sigorta yaptırman..

17,50 TL 14,88 TL

Reasürans

Ekonomide milli kaynakları koruyan ve güçlendiren, sermaye birikiminin sağlanmasında güvenli bir ortam temin eden ve bireyler açısından önemli bir tas..

19,50 TL

Sigorta Suistimalleri Türkiye ve Dünyada'daki Boyutları Alınan Önlemler -10%

Sigorta Suistimalleri

Ülkemizde "sigorta suistimalleri" olarak literatüre geçen sigorta dolandırıcılıkları ve sigorta sahtekarlıklarının genel itibariyle ekonomik, sosyal, ..

15,00 TL 13,50 TL

Sigorta İşlemleri Muhasebesi -5%

Sigorta İşlemleri Muhasebesi

Sigorta Sektörü, ekonomik gelişmelere paralel olarak gelişip yaygınlaşan bir sektör olduğundan, ülkelerin gelişmişlik düzeylerinin belirlenmesinde öne..

25,00 TL 23,75 TL

Bireysel Emeklilik Sistemi -15%

Bireysel Emeklilik Sistemi

Kitabın içeriği oluşturulurken güncel gelişmelere yer verilmiş, anlatımda sade bir dil kullanılmıştır. Anlatımı kolaylaşmak amacıyla alternatif uygula..

11,00 TL 9,35 TL

Bireysel Emeklilik Fonlarında Portföy Yönetimi -10%

Bireysel Emeklilik Fonlarında Portföy Yönetimi

Bu çalışma konu ile ilgili analitik modellere odaklanmıştır. Konunun daha rahat anlaşılması açısından, analitik modeller, basitten karmaşığa doğru inc..

27,00 TL 24,30 TL

Sigorta Hukuku

Sigorta Hukuku isimli bu kitabın hazırlanmasındaki amaç, sigorta hukukunun kaynakları ve temel kavramları hakkında, başta hukuk fakültesi öğrencileri ..

16,20 TL

Sigortacılıkta Hasar

Eğitim ve öğretim, insan hayatının vazgeçilmez unsurudur, kitaplarda bu unsurun vazgeçilmez öğesidir. Özellikle sigortacılık eğitimi alanında yayınlan..

27,00 TL

Kulüp Sigortası -10%

Kulüp Sigortası

Konu BaşlıklarıKulüp Sigortasının Tanımı, Tarihi Gelişimi ve Hukuki NiteliğiKulüp Sigortasında Taraflar, Kulübe Giriş ve Sona ErmeKulüp Sigortası Temi..

175,00 TL 157,50 TL

Sigortacılık Kavramlar - Türler - Belgeler - Mevzuat -10%

Sigortacılık Kavramlar - Türler - Belgeler - Mevzuat

Gözden geçirilmiş ve genişletilmiş 8. Baskısını yapan kitap, gelen istek üzerine "5363 sayılı Tarım Sigortası Kanunu" konusuna da yer vermiştir. Kitap..

33,90 TL 30,51 TL

Sigorta İşletmeleri ve Muhasebesi -15%

Sigorta İşletmeleri ve Muhasebesi

Uzun çalışmalar neticesinde meydana getirmiş olduğumuz "Sigorta İşletmesi ve Muhasebesi" adlı eserimiz, Sigorta Mefhumu, Sigorta İşletmelerinde Kullan..

15,00 TL 12,75 TL

Siyasal Türkiye'de Sağlık Sigortası -20%

Siyasal Türkiye'de Sağlık Sigortası

Sağlık sigortası; bir sosyal güvenlik kurumuna kayıtlı olsun ya da olmasın sosyal güvenlik kuruluşunun şartlarına ya da poliçe genel şartlarına göre k..

20,00 TL 16,00 TL

Siyasal Sigortacılık -20%

Siyasal Sigortacılık

Kitap; sigorta çalışanlarının, sigortacılığa ilgi duyanların ve sigortacılık hizmetlerinden yararlananların bilgi gereksinimlerine katkıda bulunarak ..

25,00 TL 20,00 TL

Siyasal Refah Devletinin Dönüşümü ve Özel Emeklilik Programları -20%

Siyasal Refah Devletinin Dönüşümü ve Özel Emeklilik Programları

1980’li yıllardan bu yana, sosyal risklerin toplumsallaştırılma mekanizması olan sosyal güvenlik sistemlerinin, kamu–piyasa ortaklığı ve/veya dışlanan..

20,00 TL 16,00 TL

Sigortacılık -10%

Sigortacılık

Bu çalışma ile sigortacılık mevzuatı, sigortacılıkta kullanılan belge bağlamında insan kaynağı yetiştiren yükseköğretim kurumlarına ve sigortacılık al..

42,50 TL 38,25 TL

Finans ve Sigorta Matematiği -10%

Finans ve Sigorta Matematiği

Bu kitabın yazım amacı Meslek Yüksekokulu'nda okuyan öğrencilerin Finans Matematiği ve Aktüerya Matematiği derslerinde kullanacakları bir kaynak ortay..

16,50 TL 14,85 TL

Sigorta Matematiği -10%

Sigorta Matematiği

Konu BaşlıklarıSınırlı Ödemeli RantlarSınırsız Rantlar (Hayat Boyu Süren Rantlar)Olasılık ve İstatistiğe GirişHayat TablolarıHayat RantlarıHayat Sigor..

39,50 TL 35,55 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.