Bilgisayar Mühendisliği

ARM Cortex-M4 ile Mikrodenetleyici Programlama -10%

ARM Cortex-M4 ile Mikrodenetleyici Programlama

ARM Cortex serisi ARM firmasının gömülü sistemler ve uygulama geliştiriciler için geliştirilen bir sürümüdür. Günümüz teknolojisinde akıllı telefonlar..

49,00 TL 44,10 TL

Bilişim Teknolojileri Ve Yazılım -20%

Bilişim Teknolojileri Ve Yazılım

Milli Eğitim Bakanlığı Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi müfredatının önemli bölümüne uygun olarak hazırlanmış bu kitap dahilinde, konu sonu değe..

40,00 TL 32,00 TL

Veri Madenciliğinde Güncel Yaklaşımlar -15%

Veri Madenciliğinde Güncel Yaklaşımlar

Son yıllarda verinin üretilme hızı artmış olup, bilgi teknolojilerinin etkisiyle veriyi saklamak kolaylaşmış ve elde edilen verilerin analizi için yen..

24,00 TL 20,40 TL

Teoriden Pratiğe İnsan - Bilgisayar Etkileşimi ve Kullanılabilirlik Mühendisliği Araştırma Örnekleri - Veri Toplama Araçları ISO 9241 Standartları Çerçevesi -10%

Teoriden Pratiğe İnsan - Bilgisayar Etkileşimi ve Kullanılabilirlik Mühendisliği Araştırma Örnekleri - Veri Toplama Araçları ISO 9241 Standartları Çerçevesi

İlk baskısı 2011 yılında yapılan bu kitap alanının Türkiye'de yayınlanan ilk eseri olmuştur. Çeşitli üniversitelerin lisans ve yüksek lisans programla..

26,00 TL 23,40 TL

Oku, İzle, Dinle, Öğren Ansys Workbench -20%

Oku, İzle, Dinle, Öğren Ansys Workbench

Bu kitap ile Sonlu Elemanlar Yönteminin Mühendislik uygulamalarında en çok kullanılan Ansys Workbench Yazılımının 9 modülünü, gerçek mühendislik uygul..

54,00 TL 43,20 TL

Yapay Zeka -20%

Yapay Zeka

Yapay zeka günümüz teknolojisinde gerek uygulama alanları gerek ise düşünebilen cihazlar oluşturabilmek açısından oldukça önemli bir bilim dalıdır. İn..

39,00 TL 31,20 TL

Mikrobilgisayar Temelli Gerçek Zaman Dizgeleri -10%

Mikrobilgisayar Temelli Gerçek Zaman Dizgeleri

Bu kitap, bilgisayar mühendisliği eğitimi gören öğrenciler için hazırlanmıştır. Kitabın ilk baskısı 1996 yılında yapılmıştır. Bu ikinci baskı hazırlan..

45,00 TL 40,50 TL

Yapay Zeka Stratejili Oyunlar – Örüntü Tanıma – Doğal Dil İşleme -10%

Yapay Zeka Stratejili Oyunlar - Örüntü Tanıma - Doğal Dil İşleme

Çok zeki insanların aynı zamanda sorunlu oldukları; sorun çözdükleri kadar sorun yarattıkları da bilinmektedir. İnsana özgü olan kıskançlık, bencillik..

69,90 TL 62,91 TL

Teoriden Uygulamalara Algoritmalar Temel Algoritmalar ve Veri Yapıları – Kombinator Algoritmalar – Şifreleme – Geometrik Algoritmalar -10%

Teoriden Uygulamalara Algoritmalar Temel Algoritmalar ve Veri Yapıları - Kombinator Algoritmalar - Şifreleme - Geometrik Algoritmalar

Yeniden gözden geçirilerek güncel algoritmalarla genişletilen kitap 18 bölümden oluşmaktadır. Kitap, problem çözümüyle ilgili temel ve yeni teknikleri..

79,90 TL 71,91 TL

Projeler ile Arduino -20%

Projeler ile Arduino

Kitap HakkındaArduino ile kontrol edebilecekleriniz hayal gücünüz ve donanımlarınız ile sınırlı... Elektronik devre tasarımına ve ürün geliştirmeye ye..

45,00 TL 36,00 TL

Nesnelerin İnterneti -20% Tükendi

Nesnelerin İnterneti

Nesnelerin İnterneti diğer adıyla IoT, birbirleri ile entegre olmuş fiziksel nesnelerin haberleşmesini sağlayan iletişim ağıdır. Kitabımızda, bu alan ..

28,00 TL 22,40 TL

Yeni Başlayanlar İçin Laravel -20% Tükendi

Yeni Başlayanlar İçin Laravel

Laravel, veritabanı destekli, değişik ekran boyutlarındaki cihazlara uyumlu olarak çalışabilen, edinme maliyeti düşük, kolay öğrenilebilen, belki de e..

20,00 TL 16,00 TL

Solidworks Bilgisayar Destekli Çizim Uygulamalı Örneklerle Anlatım Tükendi

Solidworks Bilgisayar Destekli Çizim Uygulamalı Örneklerle Anlatım

Bu kitap, SolidWorks programıyla basit ve parabolik çizimlerin nasıl yapıldığını öğretmek amacıyla hazırlanmıştır. Çok sayıda örnek yapılarak ve konul..

0,00 TL

Excel ve Matlab Uygulamalı Mühendisler İçin Sayısal Çözümleme -10% Tükendi

Excel ve Matlab Uygulamalı Mühendisler İçin Sayısal Çözümleme

Bu kitap, üniversitelerin mühendislik bölümlerinde lisans seviyesinde okutulmakta olan sayısal çözümleme veya benzer adlardaki derslere ders kitabı ol..

36,90 TL 33,21 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.