Bilgisayar Mühendisliği

Veri Madenciliğinde Güncel Yaklaşımlar -15%

Veri Madenciliğinde Güncel Yaklaşımlar

Son yıllarda verinin üretilme hızı artmış olup, bilgi teknolojilerinin etkisiyle veriyi saklamak kolaylaşmış ve elde edilen verilerin analizi için yen..

24,00 TL 20,40 TL

Teoriden Pratiğe İnsan - Bilgisayar Etkileşimi ve Kullanılabilirlik Mühendisliği Araştırma Örnekleri - Veri Toplama Araçları ISO 9241 Standartları Çerçevesi -10%

Teoriden Pratiğe İnsan - Bilgisayar Etkileşimi ve Kullanılabilirlik Mühendisliği Araştırma Örnekleri - Veri Toplama Araçları ISO 9241 Standartları Çerçevesi

İlk baskısı 2011 yılında yapılan bu kitap alanının Türkiye'de yayınlanan ilk eseri olmuştur. Çeşitli üniversitelerin lisans ve yüksek lisans programla..

34,90 TL 31,41 TL

Mikrobilgisayar Temelli Gerçek Zaman Dizgeleri -10%

Mikrobilgisayar Temelli Gerçek Zaman Dizgeleri

Bu kitap, bilgisayar mühendisliği eğitimi gören öğrenciler için hazırlanmıştır. Kitabın ilk baskısı 1996 yılında yapılmıştır. Bu ikinci baskı hazırlan..

45,00 TL 40,50 TL

Yapay Zeka Stratejili Oyunlar – Örüntü Tanıma – Doğal Dil İşleme -10%

Yapay Zeka Stratejili Oyunlar - Örüntü Tanıma - Doğal Dil İşleme

Çok zeki insanların aynı zamanda sorunlu oldukları; sorun çözdükleri kadar sorun yarattıkları da bilinmektedir. İnsana özgü olan kıskançlık, bencillik..

69,90 TL 62,91 TL

Teoriden Uygulamalara Algoritmalar Temel Algoritmalar ve Veri Yapıları – Kombinator Algoritmalar – Şifreleme – Geometrik Algoritmalar -10%

Teoriden Uygulamalara Algoritmalar Temel Algoritmalar ve Veri Yapıları - Kombinator Algoritmalar - Şifreleme - Geometrik Algoritmalar

Yeniden gözden geçirilerek güncel algoritmalarla genişletilen kitap 18 bölümden oluşmaktadır. Kitap, problem çözümüyle ilgili temel ve yeni teknikleri..

79,90 TL 71,91 TL

Solidworks Bilgisayar Destekli Çizim Uygulamalı Örneklerle Anlatım Tükendi

Solidworks Bilgisayar Destekli Çizim Uygulamalı Örneklerle Anlatım

Bu kitap, SolidWorks programıyla basit ve parabolik çizimlerin nasıl yapıldığını öğretmek amacıyla hazırlanmıştır. Çok sayıda örnek yapılarak ve konul..

0,00 TL

Excel ve Matlab Uygulamalı Mühendisler İçin Sayısal Çözümleme -10% Tükendi

Excel ve Matlab Uygulamalı Mühendisler İçin Sayısal Çözümleme

Bu kitap, üniversitelerin mühendislik bölümlerinde lisans seviyesinde okutulmakta olan sayısal çözümleme veya benzer adlardaki derslere ders kitabı ol..

36,90 TL 33,21 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.