Beden Eğitimi - Spor Bilimi

Spor Yönetiminin Temelleri ve Uygulama Alanları -15%

Spor Yönetiminin Temelleri ve Uygulama Alanları

Bu kitapta, spor yönetim sürecinin ve dünyadaki spor yönetimi ile ilgili önemli olan konuların ve spor yöneticileri için değişen düşünce ve çalışma bi..

27,50 TL 23,38 TL

Spor ve Turizm -5%

Spor ve Turizm

BÖLÜM ISPOR HAKKINDA GENEL BİLGİLER1.1. SPOR KAVRAMI1.2. SPORUN TARİHİ GELİŞİM SÜRECİ1.3. SPORUN AMACI VE ÖNEMİ1.4. SPOR İLE İLGİLİ KURULUŞLAR1.5. SPO..

20,00 TL 19,00 TL

Sağlık Yönetiminde Karar Verme - I -10%

Sağlık Yönetiminde Karar Verme - I

Konu Başlıkları Çok Kriterli Karar Verme Yöntemlerine Giriş Sağlık Yönteminde Çok Kriterli Karar Verme Tekniklerinin Kullanımı Hastanelerde Stratejik ..

48,00 TL 43,20 TL

Sağlık Kuruluşlarında Dış Kaynaklardan Yararlanmanın Hasta Memnuniyetine Etkisi -10%

Sağlık Kuruluşlarında Dış Kaynaklardan Yararlanmanın Hasta Memnuniyetine Etkisi

Bu çalışmanın amacı, sağlık kuruluşlarında (araştırma kapsamı çerçevesinde) dış kaynak kullanımının ne tür yararlar getirebileceğini ortaya koymak ve ..

22,50 TL 20,25 TL

Spor Narsisizm ve Beden Algısı -15%

Spor Narsisizm ve Beden Algısı

Beden algısı, bir insanın kendi bedeni hakkındaki algılarını, düşüncelerini ve tutumlarını içerir. İnsanlar, toplum içerisinde fiziksel görünümleri il..

17,50 TL 14,88 TL

Egzersiz Fizyolojisi Teori ve Uygulamayı Birleştirmek -20%

Egzersiz Fizyolojisi Teori ve Uygulamayı Birleştirmek

Egzersiz fizyolojisiEgzersiz Fizyolojisi: Teori ve Uygulamayı Bütünleştirmek, buikinci baskısı birinci baskının başarısı üzerine hazırlanmış-tır. Bu k..

158,00 TL 126,40 TL

Sporda Zihinsel Antreman ( Bir Adım Önce ) Kaygı - Stres - Özgüven - Konsantrasyon - Motivasyon - Otojenik Antreman - Pozitif Düşünce -15%

Sporda Zihinsel Antreman ( Bir Adım Önce ) Kaygı - Stres - Özgüven - Konsantrasyon - Motivasyon - Otojenik Antreman - Pozitif Düşünce

Başarılı sporcular, pozitif tavır ve davranışlarını devam ettirebilen sporculardır. Bir sporcunun başarısının temelini yüksek seviyede kişisel motivas..

20,00 TL 17,00 TL

Hakemlikte Zihinsel Hazırlık ( Psikolojik Performans ) -15%

Hakemlikte Zihinsel Hazırlık ( Psikolojik Performans )

Spor, insanlar arasında sosyal olguları geliştiren ve bireysel arzuları ateşleyen bir kavramdır. Sporcu olmak yetenek, beceri ve çok çalışma gerektiri..

19,00 TL 16,15 TL

Spor Kültürü -15%

Spor Kültürü

Kitap 4 bölümden oluşmaktadır; Birinci bölümde ‘Yaşam Boyu Spor’ felsefesi vurgulanmakta ve spor yapma nedenlerimiz sunulmaktadır. İkinci bölümde ‘Spo..

15,00 TL 12,75 TL

Siyasal Spor Sosyolojisi -20%

Siyasal Spor Sosyolojisi

Spor sosyolojisi, sporu toplum temelli inceleyen bir alandır. Buna bağlı olarak Türk kültürü incelendiği zaman, kültürümüzün sporla olan yoğun bağlant..

25,00 TL 20,00 TL

İmmünoloji -10%

İmmünoloji

İmmünoloji günümüzde tıp ile ilgili tüm bilim dallarında olduğu gibi gelişen teknoloji ile hızla ilerlemekte olan bir alandır. Bu kitap immünoloji kon..

35,00 TL 31,50 TL

Sporda Sağlık Bilinci ve İlkyardım -5%

Sporda Sağlık Bilinci ve İlkyardım

Bu kitapta; sporcu sağlığının Dünya ve Türkiye'deki tarihçesinden, spot yaralanmalarının görünümü, ilk yardım, korunma, rehabilitasyon, sportif perfor..

60,00 TL 57,00 TL

Spor Anatomisi -5%

Spor Anatomisi

Spor Anatomisi adıyla hazırlanan bu kitapta doğal olarak hareket sistemine daha geniş yer verilmiştir. Temel anatomik bilgiler sporla ilgili popüler k..

30,00 TL 28,50 TL

Beden Eğitimi ve Sporda Temel İlkeler -5%

Beden Eğitimi ve Sporda Temel İlkeler

Konu BaşlıklarıBeden Eğitimi ve SporBeden Eğitimi ve Sporda Sosyal OlgularBeden Eğitimi ve Sporda OyunSpor Türleri ve Ferdi Spor Branşları..

25,00 TL 23,75 TL

Her Yönüyle Basketbol -10%

Her Yönüyle Basketbol

Teorik nitelikli bir eser olmasından ziyade, basketbolün temel altyapı sistemini sade anlatımla, ortak bir vizyon ile yardımcı olunmaya çalışılmaktadı..

27,50 TL 24,75 TL

Spor Yönetimi -15%

Spor Yönetimi

Bu kitabın çıkış noktası, spor alanında değişik şekillerde faaliyet gösteren örgüt sayısının her geçen gün artmasına, bu alanda eğitim alan ve veren p..

22,00 TL 18,70 TL

Spor ve Turizm -15%

Spor ve Turizm

Türkiye, spor turizmi konusunda gelişme potansiyeli olan bir ülkedir. Bu konuda gerekli turistik varlıklara sahiptir. Ülkenin spor turizmi konusunda g..

15,00 TL 12,75 TL

Spor ve Fiziksel Etkinlik Hizmetleri Pazarlaması -15%

Spor ve Fiziksel Etkinlik Hizmetleri Pazarlaması

Önemli bir faaliyet alanı olan spor ve fiziksel etkinlikler günümüzde hızla gelişmekte olan bir sektördür. Bu sektör: mal sektörü ve hizmet sektörü ol..

12,50 TL 10,63 TL

Spor Sponsorluğu Yönetimi -15%

Spor Sponsorluğu Yönetimi

Spor sponsorluğunun gelişimine bakıldığında oldukça büyük bir gelişim gösterdiği görülebilir. Bu gelişmenin en büyük kanıtı spor sponsorluğuna yatırıl..

17,50 TL 14,88 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.