Ata Yayıncılık

1. Sınıf Alternatif Tekniklerle Neşeli Matematik Öyküleri Ata Yayıncılık

1. Sınıf Neşeli Matematik ÖyküleriNeşeli Matematik Öyküleri Kitabımızda matematik kazanımları öykülerle birlikte verilmektedir. Öğrencilerimizin matem..

10,00 TL

2. Sınıf Okuyorum Anlıyorum Ata Yayıncılık

Okuyorum Anlıyorum kitabımızda değerlerimizle ilgili metinler ve bu metinlerle ilgili doğru-yanlış, boşluk doldurma, eşleştirme, çoktan seçmeli, açık ..

10,00 TL

Fantastik Öyküler Dizisi 10 lu Set (2 ve 3. Sınıflar) Ata Yayıncılık

Emine Yalçın Tuğrul'un yazdığı Fantastik Öyküler öğrencilerimizin hayal gücünü geliştirirken onlara hayvan sevgisi, aile içi dayanışma gibi önemli değ..

32,50 TL

Köyde Bir Yaz Tatili 10 lu Set (3. Sınıflar) Ata Yayıncılık

Büyük şehirde yaşayan Arif’in yaz tatilini dedesinin ve ninesinin köyünde geçirmesi ve burada yaşadıklarının anlatıldığı bir öykü dizimizdir.10 kitapt..

32,50 TL

Dedemin Masal Sepeti 10 lu Set (2 ve 3. Sınıflar) Ata Yayıncılık

 Dedemin Masal Sepeti Dizisi 10 kitaptan oluşmaktadır. Yazarımız İbrahim Tekin'in büyüklerinden duyduğu öykü ve masalları kaleme almış, çocukları..

27,50 TL

Öykü Deryası 8 li Set (2, 3, 4 ve 5. Sınıflar) Ata Yayıncılık

Yazarımız Leyla Fidanay'ın yazdığı  Öykü deryası 2, 3, 4 ve 5. sınıf öğrencilerimizin zevkle okuyacağı  birbirinden ilginç öykülerden oluşma..

25,00 TL

Değerlerimiz Öykü Dizisi-2 8 li Set (2. 3. ve 4. Sınıflar) Ata Yayıncılık

Değerlerimiz Eğitimi Öykü Dizisi; birbirini takip eden üç seriden oluşmaktadır. Bu serilerin hazırlanmasındaki amaç; öğrencilerimize değerlerimiz eğit..

25,00 TL

Ben de Yazarım Öykü Dizisi 10 lu Set (2. ve 3. Sınıflar) Ata Yayıncılık

Ben de Yazarım Öykü Dizimiz; Eğitimci yazar Ayşe Kılıçkaya'nın kurguladığı farklı bir okuma dizisidir. Bu dizideki öykülerde hayaller kuracak, hayalle..

27,50 TL

En İyi Arkadaşım Öykü Dizisi 10 lu Set (1,2. ve 3. Sınıflar) Ata Yayıncılık

Yazarımız Zeynep Hurşitoğlu Hasta'nın yazdığı 1, 2 ve 3. sınıf öğrencilerimizin zevkle okuyacağı renkli görsellerle desteklenmiş öykü dizimizdir. ..

27,50 TL

Dostluk Dizisi 10 lu Set (1,2. ve 3. Sınıflar) Ata Yayıncılık

Yazarımız Emine Yalçın Tuğrul'un 1, 2 ve 3. sınıflar için yazdığı Dostluk Dizisi öğrencilerimizin zevkle okuyacağı öykülerden oluşmaktadır. Dizimizdek..

27,50 TL

Afacan Öykü Dizisi 10 lu Set (1,2. ve 3. Sınıflar) Ata Yayıncılık

Yazarımız Hilmi Tuğrul'un yazdığı "Afacan Öykü Dizisi, 1, 2 ve 3. sınıf öğrencilerimizin zevkle okuyacağı birbirinden ilginç 10 tane öykü kitabından o..

25,00 TL

Renkli Kalemler Öykü Dizisi 10 lu Set (1 ve 2. Sınıflar) Ata Yayıncılık

Yazarımız Devrim Altay tarafından yazılmış öykülerden oluşan "Renkli Kalemler Öykü Dizimiz" 1 ve 2. sınıf öğrencilerimiz  için birbirinden ilgi ç..

25,00 TL

Atacan Öykü Dizisi 10 lu Set (1 ve 2. Sınıflar) Ata Yayıncılık

Yazarımız Devrim Altay tarafından yazılmış öykülerden oluşan "Atacan Öykü Dizimiz" 1 ve 2. sınıf öğrencilerimiz  için birbirinden ilgi çekici ve ..

25,00 TL

Ay Peri Öykü Dizisi 10 lu Set (1 ve 2. Sınıflar) Ata Yayıncılık

Yazarımız Devrim Altay tarafından yazılmış öykülerden oluşan "Ay Peri Öykü Dizimiz" 1 ve 2. sınıf öğrencilerimiz  için birbirinden ilgi çekici ve..

25,00 TL

Köşegenler Ailesi 10 lu Hikaye Set Ata Yayıncılık

Köşegenler Dünyasında sizleri Oyşo ve Zaki'nin macera dolu dünyasına davet etmektedirler. Heyecanın hiç azalmadığı bu köşeli dünyada keşfetdilmeyi bek..

20,00 TL

Binbir Gece Masalları 10 lu Set (1 ve 2. Sınıflar) Ata Yayıncılık

 Binbir Gece Masalları’ndan seçilerek yazarımız Zihni Yıldırım tarafından öğrencilerin seviyelerinegöre uyarlanmış 10 kitaptan oluşmaktadır. Masa..

17,50 TL

Grimm Masalları 10 lu Set (1 ve 2. Sınıflar) Ata Yayıncılık

Yazarımız Zihni Yıldırım’ın öğrencilerimizin seviyelerine göre uyarladığı masallardan oluşmaktadır.Masallarımızın her sayfası renkli resimlidir. Öğren..

17,50 TL

Andersen Masalları Dizisi 10 lu Set (1 ve 2. Sınıflar) Ata Yayıncılık

Andersen Masallarımız; 10 masaldan oluşmaktadır. Konusu iyilik, güzellik ve doğruluk olan masallardan oluşmaktadır. Her sayfası renkli resimlidir.&nbs..

17,50 TL

Ada 8 li Öykü Dizisi (1 ve 2. Sınıflar) Ata Yayıncılık

Yazarımız Hatice Tekmile Dogan tarafından yazılıp resimlenen Ada Öykü Dizisi öğrencilerimizin zevkle okuyacağı, büyük boy, birbirinden eğlenceli, reng..

20,00 TL

Şekerim Öykü Dizisi 10 lu Set (1 ve 2. Sınıflar) Ata Yayıncılık

Yazarımız Şükran Uzun'un yazdığı Şekerim Öykü Dizisi'indeki kitaplarımız okumayı öğrenen öğrencilerimizin zevkle okuyacağı, büyük boy, birbirinden eğl..

25,00 TL

Abaküsmatik (Sayısal İşlem Tablosu) (Mukavva Mekanizma) Ata Yayıncılık

Abaküsmatik (Sayısal İşlem Tablosu):  Türkiye'de bi ilk olan abaküsmatik ile 0'dan 10'a kadar olan doğal sayılar ve bu sayıların katları yer alma..

27,50 TL

Abaküsmatik (Sayısal İşlem Tablosu) (Plastik Mekanizma) Ata Yayıncılık

Abaküsmatik (Sayısal İşlem Tablosu):  Türkiye'de bi ilk olan abaküsmatik ile 0'dan 10'a kadar olan doğal sayılar ve bu sayıların katları yer alma..

25,00 TL

Kolay Okutan Heceli 8 li Hikaye Seti (1. Sınıflar) Ata Yayıncılık

Yazarımız Şükran Uzun'un yazdığı Kolay Okutan Heceli Hikaye, okumaya yeni geçen öğrencilerimizin zevkle okuyacağı renkli hecelerle, bitişik eğik yazıy..

18,75 TL

Eğitici 8 li Öykü Dizisi (Heceli- Düzyazılı) (1. Sınıf) Ata Yayıncılık

8 kitaptan oluşmaktadır. Her bir kitabın konusu, farklı bir dersin kazanımını içermektedir. Böylece öğrencilerimizin hem okuma becerisini geliştirmele..

15,00 TL

1. Sınıf Afacan Çizgi Çalışmaları Ata Yayıncılık

Dik temel harflerin yazımına hazırlık amacıyla hazırlanmıştır. Çizgi çalışmaları kolaydan zora ve büyükten küçüğe doğru hazırlanmıştır. Kitabımız..

7,00 TL

Değerler Eğitim Hikaye Kartları Ata Yayıncılık

Setimizde değerler eğitimi içerikli 24 adet hikaye kartı bulunmaktadır. Ayrıca selamlaşma, temizlik, arkadaşlık, iş bölümü, saygılı olmak, dürüstlük, ..

75,00 TL

Zizi ve Arkadaşları Hikaye Seti Ata Yayıncılık

Zizi ve Arkadaşları hikaye seti 10 adet hikaye kitabından  oluşmaktadır. Çocukların hikaye resimlerini net görmelerini, öğretmenin rahat okumasın..

50,00 TL

Utku Dizisi Hikaye Seti Ata Yayıncılık

5 adet hikâyeden oluşan setimizde fliport tekniği kullanılmış, öğretmenin hikâyeleri kolay okuması ve çocukların resimleri kolay görmesi sağlanmıştır...

50,00 TL

Tatlı Rüyalar Hikaye Serisi Ata Yayıncılık

Hikâyelerimiz çocuklarda davranış geliştirmeye yönelik sevimli hikayelerden oluşmaktadır.Hikâye serimiz 5 kitaptan oluşmaktadır ve kuşe kağıda, 22 x 3..

25,00 TL

Gökçe ve Göksu Öykü Dizisi Ata Yayıncılık

Öykü dizimiz çocukların günlük yaşantılarından esinlenilmiş hikayelerdir.Öykü dizimiz kuşe kağıda 26.5 x 26.5 ebadında basılmış olup 12 - 16 sayfa ara..

18,75 TL

Güvenlik Öykü Seti Ata Yayıncılık

Güvenlik Öyküleri setimizde çocuklara güvenlik eğitimi hikâyelerle verilmiştir. Öykülerimiz sosyolog ve psikologlarca da incelenmiştir.  Her çocu..

25,00 TL

Komik Hayvanlar Öykü Dizisi Ata Yayıncılık

Öykü dizimiz çocukların mizah duygusunu geliştirmek için hazırlanmış komik ve eğlenceli hikâyelerden oluşmaktadır.Öykü dizimiz kuşe kâğıda 22 x 23,5 a..

12,50 TL

Dili ile Lili Okul Öncesi Eğitim Seti (2 - 3 Yaş) Ata Yayıncılık -20%

Dili ile Lili Okul Öncesi Eğitim Seti (2 - 3 Yaş) Ata Yayıncılık

Didi ile LiLi Eğitim Seti, 2-3 yaş çocukları için hazırlanmış bir eğitim setidir. Çocuklar özellikle bu dönemde kitapla karşılaştırılmalıdır. Bu dönem..

175,00 TL 140,00 TL

Oyun Bahçesi Okul Öncesi Eğitim Seti (3 - 4 Yaş) Ata Yayıncılık

Dört kitaptan oluşan bu setteki etkinlikler; çocukların keşfedip, eğlenerek öğrenmelerini sağlarken aynı zamanda özgüvenli, yaratıcı, problem çözebile..

62,50 TL

Çitlembikler Okul Öncesi Eğitim Seti (3 - 4 Yaş) Ata Yayıncılık -20%

Çitlembikler Okul Öncesi Eğitim Seti (3 - 4 Yaş) Ata Yayıncılık

Çitlembik Eğitim Seti 36 ay ve üzeri çocukların zevkle çalışabileceği niteliktedir. Öz bakım ve dikkat ağırlıklı bir eğitim setidir.Setin İçeriği-5 Eğ..

175,00 TL 140,00 TL

Küçük Kalpler Okul Öncesi Eğitim Seti (5 - 6 Yaş) Ata Yayıncılık -20%

Küçük Kalpler Okul Öncesi Eğitim Seti (5 - 6 Yaş) Ata Yayıncılık

5 yaş ve üzeri çocukların seviyelerine uygun sosyal, duygusal ve motor beceriler kazandırmak, duygusal ve bilişsel gelişimlerini hızlandırmak, öz bakı..

162,50 TL 130,00 TL

Labirent/ Dolambaç Ata Yayıncılık

Labirent / DolambaçEl ve göz koordinasyonu sağlar, dikkati bir noktaya toplar. Dikkat ve görsel algılamayı yoğunlaştırır. Görsel algıyı geliştirir. Ol..

10,00 TL

Dikkatli Çocuklar, Doğru Sonuçlar Ata Yayıncılık

Hepimizin bildiği gibi öğrenmeyi etkileyen en önemli faktörlerden biri de dikkattir. Bu nedenle "Dikkatli Çocuklar, Doğru Sonuçlar" kitabı 4 temel böl..

32,50 TL

Dikkatli Misin?(48+ Ay) Ata Yayıncılık

Dikkatli misin? adlı kitabımızda görsel algı ve işitsel algı ile ilgili çalışmalar üç aşamada işlenmiştir. Hafıza oyunları ve çocukların hafızalarını ..

25,00 TL

Sırada Ne Var? Aile Katılımı Ata Yayıncılık

 Aileler çocukların ilk öğretmenleridir ve okula başlayana kadar  çocukların eğitiminden sorumludur. Eğitimciler olarak başarılı bir eğitim ..

17,50 TL

Beni Dinle Benimle Oyna Aile Katılımı Ata Yayıncılık

AİLE KATILIMI KİTAPLARIMIZIN TAŞIDIĞI ÖZELLİKLERÇocuklarıyla etkili zaman geçirebilmeleri konusunda ailelere rehber olmak, eğitim ve öğretimi etkili h..

15,00 TL

Oyun Bahçesi Aile Katılımı Ata Yayıncılık

Özlü ve etkileyici sözlerle ailenin dikkati çocukların eğitimine çekilmiştir. 36-48 ay çocuklara yönelik eğitim setleri ile uyum içinde hazırlanmıştır..

12,50 TL

Çocukça Sanat Etkinlikleri Ata Yayıncılık

Çocukların küçük kas motor becerilerini geliştirmek ve desteklemek amacıyla hazırlanmıştır.Kitabımız, kuşe kağıt, 30 x 23,5 ebadında olup 49 etkinilik..

60,00 TL

Yetenek Akademisi (Etkinlik Dosyası) Ata Yayıncılık

Çocuklar: Yetenek Akademisi ile dairelerden ağaç, üçgenden tren bacası, kareden tavuk, yarım daireden araba vs. nasıl yapıldığını öğrenecektir. Çocukl..

37,50 TL

İşlevsel Eğitim Uygulamaları Ata Yayıncılık

Kâğıtla çalışmak çocukların en çok ilgi duydukları etkinliklerdendir. Bu çalışmalar çocukların el becerilerini geliştirir. Çocuk kullanılan malzemeler..

37,50 TL

Mintiler ve Tinti (5-6 Yaş) Etkinlik Dosyası Ata Yayıncılık

5 - 6 Yaş grubunun gelişim seviyesine uygun birbirinden eğlenceli etkinlikler hazırlanmıştır. Sanat etkinliklerinin tüm teknikleri kullanılmıştır...

20,00 TL

Çitlembikler (3 - 4 Yaş) Etkinlik Dosyası Ata Yayıncılık

Yaş gurubunun gelişim seviyesine uygun olarak resimlenmiş programda bulunan kazanımları desteklemek amacıyla sanat etkinlikleri teknikleri dikkate alı..

20,00 TL

Gelişim Dosyam Portfolyo Ata Yayıncılık

  Portfolyo, çocuğun belli bir zaman periyodu içinde gösterdiği gelişmeyi ve değişimleri yansıtan çok boyutlu gelişim dosyasıdır. Her çocuk kendi..

15,00 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.