Tonguç Akademi

2 den 3 e Hazırlık Seti Tonguç Akademi

Merhaba arkadaşım! 2’den 3’e eksiksiz geçmenin yolu bu setten geçiyor!Bu set ile 2’den 3’e geçerken eski konuları tekrar edip 3.sınıf konulara gi..

68,00 TL

10 dan 11 e Hazırlık Seti Tonguç Akademi

Merhaba Değerli Arkadaşım,Öğrenmek köprü kurmak gibidir: Bildiklerimizden hareket ederek bilmediklerimize ulaşırız. Eğer 11. sınıf konularına hazırlan..

59,00 TL

9 dan 10 a Hazırlık Seti Tonguç Akademi

Tonguç 9 dan 10 a Hazırlık Seti Tonguç Akademi Merhaba Değerli Arkadaşım,Öğrenmek köprü kurmak gibidir: Bildiklerimizden hareket ederek bilmedikl..

64,00 TL

2 den 3 e Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi

Selam Değerli Dostum,MEB’in birikimli ve tekrarlı eğitim modeline göre, 3. sınıfta görülecek konuların büyük kısmını 2. sınıfta gördük. Bu konuların d..

32,00 TL

10 dan 11 e Fizik Kimya Biyoloji Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi

Merhaba Değerli Arkadaşım,Öğrenmek köprü kurmak gibidir: Bildiklerimizden hareket ederek bilmediklerimize ulaşırız. Eğer 11. sınıf konularına hazırlan..

24,00 TL

10 dan 11 e Edebiyat Tarih Coğrafya Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi

Merhaba Değerli Arkadaşım,Öğrenmek köprü kurmak gibidir: Bildiklerimizden hareket ederek bilmediklerimize ulaşırız. Eğer 11. sınıf konularına hazırlan..

21,00 TL

9 dan 10 a Fizik Kimya Biyoloji Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi

Merhaba Değerli Arkadaşım,Öğrenmek köprü kurmak gibidir: Bildiklerimizden hareket ederek bilmediklerimize ulaşırız. Eğer 10. sınıf konularına hazırlan..

24,00 TL

5. Sınıf 0'dan 5'e Konu Anlatımlı Soru Bankası Tonguç Akademi + İngilizce Stage Hediyeli

En büyük başarılar en iyi başlangıçlarla gelir. Başlangıcın en iyisi de her şeyi en başından ele alarak olur. En başından; yani sıfır noktasından. Çün..

52,00 TL

9. Sınıf 0 dan 9 a Fizik Konu Anlatımlı Soru Bankası Tonguç Akademi

Tonguç Akademi 9. Sınıf 0 dan 9 a Fizik Konu Anlatımlı Soru Bankası Selam Değerli Dostum,Şimdi 9. sınıfsın. Lise hayatının ilk basamağında ve gel..

34,00 TL

49 Günde TYT Matematik Kampı Rehber Matematik Tonguç Akademi

Yine Yeni YenidenYepyeni bir kamp ve kitapla karşınızdayım Güzel Arkadaşım, Her yıl yeni bir tayfa için çıktığımız bu yolda 49 Günde TYT Matematik kam..

47,00 TL

5. Sınıf 0'dan 5'e Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası Tonguç Akademi + İngilizce Stage Hediyeli

Başlamak başarmanın yarısıdır. Başlangıcın en iyisi de her şeyi en başından yani sıfırdan ele alarak olur. Çünkü her şeyi yeniden ve en doğru şekliyle..

38,00 TL

8. Sınıf LGS İnkılap Tarihi Son Tekrar Tonguç Akademi

Tonguç Akademi 8. Sınıf LGS İnkılap Tarihi Son Tekrar Kitabımız üç başlıktan oluşuyor: SINAV MODELİ-HAZIRLAN-SINAV SORUSU1-SINAV MODELİ kısmında ..

16,00 TL

8. Sınıf LGS Türkçe Son Tekrar Tonguç Akademi

Tonguç Akademi 8. Sınıf LGS Türkçe Son Tekrar Kitabımız üç başlıktan oluşuyor: SINAV MODELİ-HAZIRLAN-SINAV SORUSU1-SINAV MODELİ kısmında model so..

12,00 TL

8. Sınıf LGS Matematik Son Tekrar Tonguç Akademi

Tonguç Akademi 8. Sınıf LGS Matematik Son Tekrar Kitabımız üç başlıktan oluşuyor: SINAV MODELİ-HAZIRLAN-SINAV SORUSU1-SINAV MODELİ kısmında model..

18,00 TL

8. Sınıf LGS İngilizce Son Tekrar Tonguç Akademi

Tonguç Akademi 8. Sınıf LGS İngilizce Son Tekrar Kitabımız üç başlıktan oluşuyor: SINAV MODELİ-HAZIRLAN-SINAV SORUSU1-SINAV MODELİ kısmında model..

13,00 TL

8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Son Tekrar Tonguç Akademi

Tonguç Akademi 8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Son Tekrar Kitabımız üç başlıktan oluşuyor: SINAV MODELİ-HAZIRLAN-SINAV SORUSU1-SINAV MODELİ kısmında m..

13,00 TL

8. Sınıf LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Son Tekrar Tonguç Akademi

Tonguç Akademi 8. Sınıf LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Son Tekrar Kitabımız üç başlıktan oluşuyor: SINAV MODELİ-HAZIRLAN-SINAV SORUSU1-SINAV MO..

10,00 TL

2. Sınıf 0 dan 2 ye Tüm Dersler Konu Anlatımlı Soru Bankası Tonguç Akademi

Merhaba değerli arkadaşım.En büyük başarılar en iyi başlangıçlarla gelir. Başlangıcın en iyisi de her şeyi en başından ele alarak olur. En başından; y..

49,00 TL

8. Sınıf LGS 6 Adımda Hızlı Tekrar Tonguç Akademi

Tonguç Akademi 8. Sınıf LGS 6 Adımda Hızlı Tekrar Merhaba Değerli Arkadaşım,Elinde buzdağı tutmak nasıl bir his? Evet, elinde tuttuğun bu kitap b..

33,00 TL

8. Sınıf LGS Geri Sayım Denemeleri 321 Tonguç Akademi

Tonguç Akademi 8. Sınıf LGS Geri Sayım Denemeleri 321 -Her ay açıklanan MEB örnek sorularına uyumludur.-Türkçe dersinde yeni nesil görselli, info..

39,00 TL

8. Sınıf LGS Tost Seti Tonguç Akademi Tükendi

8. Sınıf LGS Tost Seti Tonguç Akademi

8. Sınıf LGS Tost Seti Tonguç AkademiLGS TOST Seti’nde seni LGS TOST 1.Adım, LGS TOST 2.Adım, LGS TOST 3.Adım ve LGS TOST 4, 5, 6, 7 ve 8. Adım bekliy..

54,00 TL

TYT Fizik 20 li Dersler Cepte Denemesi Tonguç Akademi

Merhaba değerli arkadaşım. Denemeden, çalıştığını tam olarak öğrendiğinden nasıl emin olabilirsin? Tam öğrenmenin gerçekleşmesi yani “Dersler Cep..

10,00 TL

AYT Fizik 20 li Dersler Cepte Denemesi Tonguç Akademi

Merhaba değerli arkadaşım. Denemeden, çalıştığını tam olarak öğrendiğinden nasıl emin olabilirsin? Tam öğrenmenin gerçekleşmesi yani “Dersler Cep..

15,00 TL

8. Sınıf LGS Son Tekrar Set Tonguç Akademi

Tonguç Akademi 8. Sınıf LGS Son Tekrar Seti LGS Son Tekrar Seti’nde seni LGS Son Tekrar Türkçe, LGS Son Tekrar Matematik, LGS Son Tekrar Fen, LGS..

69,00 TL

TYT Türkiye Geneli Deneme-2 Tonguç Akademi Tükendi

TYT Türkiye Geneli Deneme-2 Tonguç Akademi

Merhaba değerli arkadaşım.Adım adım sınava yaklaştıkça denemelerin önemi daha da artıyor. Doğru şekilde eksiklerinin farkına varman ve sıralamanı görm..

2,00 TL

8. Sınıf LGS Derecelendirilmiş Nitelikli Matematik Denemeleri Tonguç Akademi

8. Sınıf İMT Matematik Denemeleri ile matematiği temelinden sarsmaya hazır mısın? Bu kitapla;- 4 adet İMT+ İsteğini Artıran, 4 adet İMT++ Mücadeleni A..

19,00 TL

8. Sınıf LGS DOZ Denemeleri Tonguç Akademi

Doz Denemeleri öğrencilerin Üç Temel ihtiyacını karşılıyor:1- Zaman yönetimi 9,18,36,72 ve 90 soruluk tamamen sınavdaki branş soru dağılımlarına&..

29,00 TL

AYT Sayısal Ayna Denemeleri Tonguç Akademi

Tonguç Akademi AYT Sayısal Ayna Denemeleri Merhabalar değerli arkadaşım. Son düzlüğe girmek üzeresin. Artık çalışmaları yoğunlaştırmanın, so..

17,00 TL

AYT Sözel Ayna Denemeleri Tonguç Akademi

Tonguç Akademi AYT Sözel Ayna Denemeleri Merhabalar değerli arkadaşım.Son düzlüğe girmek üzeresin. Artık çalışmaları yoğunlaştırmanın, son tekrar..

17,00 TL

AYT Eşit Ağırlık Ayna Denemeleri Tonguç Akademi

Tonguç Akademi AYT Eşit Ağırlık Ayna DenemeleriMerhabalar değerli arkadaşım.Son düzlüğe girmek üzeresin. Artık çalışmaları yoğunlaştırmanın, son tekra..

17,00 TL

5. 6. 7. Sınıf ve LGS ParagrafONS Soru Bankası Tonguç Akademi

Merhaba değerli arkadaşım,LGS’de başarı için;-hızlı okuma ve okuduğunu anlama,-yorum yapabilme,-problem çözme,-karar verme,-kelime hazinesini zenginle..

29,00 TL

8. Sınıf LGS Yeni Nesil Problem Soru Banaksı Tonguç Akademi

Beceri temelli yeni nesil sorular bilgiden çok mantık, muhakeme, algı ve analiz yeteneklerini ölçer. Bu yüzden beceri temelli yeni nesil sorularda ust..

29,00 TL

TYT Matematiğin Güler Yüzü - Problemler Soru Bankası Tonguç Akademi

Merhabalar değerli arkadaşım.Her geçen sene üniversiteye giriş sınavlarında problem çözme, mantık yürütme ve yorumlama becerilerinin sorularda daha be..

27,00 TL

8. Sınıf LGS Derece Seti Tonguç Akademi

- LGS’ de en zorlayıcı branşlara özel kaynakları içerir.- Türkçe ve Matematik adına tüm yeni nesil sorularda en iyi netleri hedefleyenlere özeldir.- H..

69,00 TL

8. Sınıf LGS Türkiye Geneli Deneme Sınavı Tonguç Akademi Tükendi

8. Sınıf LGS Türkiye Geneli Deneme Sınavı Tonguç Akademi

Türkiye Geneli LGS deneme sınavı, seviyeni ölçmen ve LGS’ye girecekler arasında sıralamanı öğrenmen için hazırlanmış sınav provasıdır. Deneme 90 ..

2,00 TL

AYT FizİK Tonguç Akademi

Merhaba değerli arkadaşım.Öğrencilerin zorlandığı derslerden biri olan Fizik, senin için artık çok kolay! Bu kitapta AYT’de en çok çıkan biyoloji soru..

39,00 TL

AYT Kimyatik Tonguç Akademi

Merhaba değerli arkadaşım.Öğrencilerin zorlandığı derslerden biri olan Kimya, senin için artık çok kolay!  Bu kitapta AYT’de en çok çıkan kimya s..

39,00 TL

AYT Biyolojik Tonguç Akademi

Merhaba değerli arkadaşım.Öğrencilerin zorlandığı derslerden biri olan Biyoloji, senin için artık çok kolay! Bu kitapta AYT’de en çok çıkan biyoloji s..

41,00 TL

0'dan TYT Geometri Soru Bankası Tonguç Akademi

Merhaba değerli arkadaşım,TYT Geometride başarıyı yakalamak için doğru kapağı araladın. Bu kitap, hızlı bir şekilde konuların püf noktalarını öğrenmen..

44,00 TL

0'dan AYT Matematik Soru Bankası Tonguç Akademi

Merhaba değerli arkadaşım,AYT matematikte başarıyı yakalamak için doğru kapağı araladın. Bu kitap, hızlı bir şekilde konuların püf noktalarını öğrenme..

48,00 TL

8. Sınıf LGS Partikül Matematik Yeni Nesil Soru Bankası Tonguç Akademi

Partikül Matematik kitabından selamlar!Matematik dersi çoğu öğrenci için en zor derstir. Doğru yöntemler ve doğru kaynaklarla bu zorluk aşılabilir. Na..

32,00 TL

7 Adımda TYT Eşit Ağırlık Full Tekrar Soru Bankası Tonguç Akademi

Tonguç Akademi 7 Adımda TYT Eşit Ağırlık Full Tekrar Soru Bankası Merhaba değerli arkadaşım.Sınava adım adım yaklaştığın şu günlerde hazırlıkları..

49,00 TL

TYT AYT Geometri Fasikülleri Analitik Geometri Tonguç Akademi

Tonguç Akademi TYT AYT Geometri Fasikülleri Analitik Geometri Merhaba üniversite adayı arkadaşım,Elindeki bu fasikül geometri içinde yer alan Ana..

18,00 TL

TYT Sayısal 7 Adımda Full Tekrar Soru Bankası Tonguç Akademi

Tonguç Akademi TYT Sayısal 7 Adımda Full Tekrar Soru Bankası Merhaba değerli arkadaşım.Sınava adım adım yaklaştığın şu günlerde hazırlıklarını sı..

54,00 TL

TYT AYT Geometri Fasikülleri Üçgenler Tonguç Akademi

TYT AYT Geometri Fasikülleri Üçgenler Tonguç AkademiMerhaba üniversite adayı arkadaşım, Elindeki bu fasikül matematik içinde yer alan üçgenler ko..

24,00 TL

AYT Edebiyat Sosyal Bilimler 1 Edsometre Denemesi Tonguç Akademi

Tonguç Akademi AYT Edsometre Merhaba üniversite adayı arkadaşım,Elindeki bu kitap AYT Türk Dili ve Edebiyatı ile Sosyal Bilimler 1 sorularında en..

22,00 TL

AYT Matematik Fasikülleri Logaritma-Diziler Tonguç Akademi

Merhaba üniversite adayı arkadaşım,Elindeki bu fasikül matematik içinde yer alan logaritma ve diziler konusuna ait tüm soruları doğru evaplayabilmen i..

19,00 TL

7. Sınıf TOST 5. Adım Tonguç Akademi

Değişen sınav sistemi ile yepyeni soru tipleriyle karşılaştık. MEB, öğrencilerin bilgilerini ölçerken bazı yeni teknikler kullandı.- Sözel derslerde ö..

8,00 TL

8. Sınıf 1. Dönem LGS İlk Tekrar Seti Tonguç Akademi

MEB örnek sorularına %100 uyumlu, tamamı yeni nesil tarz yatay nitelikli sorular içerir.Matematik, Fen, Türkçe, İnkılap, Din ve İngilizce derslerinin ..

64,00 TL

TYT Denemetre Yeni Nesil 15 Matematik Denemesi Tonguç Akademi

Elinizdeki bu kitap TYT Matematik sorularında en yüksek nete ulaşmanız için hazırlandı.ÖSYM’nin yeni nesil sorularına birebir uyumlu olan özgün sorula..

28,00 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.