Tonguç Akademi

TYT Kimya Adası Youtube Ders Notları 7de 7 Kampı 2. Kitap Tonguç Akademi

Kimya Adası YKS TYT Kimya 7 de 7 Kampı Ders Notları 2. Kitap Kimya Adası Selam Gençler Kimya Adası’ndasınız, Kimya Adası Ders Kanalı’na Hoş Geldi..

22,00 TL

TYT Işık Hızı Sistemli Paragraf Soru Bankası Tonguç Akademi

Doğru Hız Nedir?Gözünü ve Beynini EşitleOdaklanabilmek için gözünün okuma hızını zihninin kavrama hızına eşitlemelisin.Gereğinden hızlı veya gereğinde..

20,00 TL

5. Sınıf Matematik İMT Yeni Nesil Soru Bankası Tonguç Akademi

-Matematik dersinde konu özetleri, öğretici örnekler, açıklamalı çözümler, temel testlerin yanı sıra çok yönlü düşünmenizi sağlayacak beceri temelli s..

29,00 TL

TYT Matematik Başlangıç Seti Kolay Başlangıç Soru Bankası İlk Adım Tonguç Akademi

Doğru bir başlangıç matematik öğrenmede çok önemlidir. En doğru başlangıç ise çok kolaydan başlayarak bol bol pratik yapmaktır. Bunu zaman kaybı veya ..

88,00 TL

8. Sınıf LGS Makro Matematik Tamamı Yeni Nesil Soru Bankası Tonguç Akademi

Ben İMT Hocanız, sizlere Denizli’den sesleniyorum.Büyük emeklerle hazırladığımız 8. Sınıf LGS Makro Matematik Tamamı Yeni Nesil Soru Bankası kitabımı ..

32,00 TL

AYT Coğrafya El Kitabı Tonguç Akademi

MerhabaBu kitap;Sınava hazırlık sürecinde sana eşlik edecek bir dost; aynı zamanda hedefine giden yolda bir basamak işlevi görecektir.Bu kitap;İddialı..

32,00 TL

8. Sınıf LGS Aşamalı Sistemli Paragraf Kolaydan Zora Soru Bankası Tonguç Akademi

Bu kitapla kolaydan zora doğru çıkan merdivenleri adım adım ilerleyebileceksin. Her konusunu 4 adımda bitirebileceğin kitapta ilk olarak “Basito”..

22,00 TL

AYT Matematik Rehber Matematik ile Kamp Seti Tonguç Akademi

İki sınavı tek setle bitirmeye hazır mısın?İstediğin üniversiteye girebilmen için TYT ve AYT’de matematiğin ne kadar önemli olduğunu biliyorsun. TYT-A..

199,00 TL

TYT AYT Geometri Rehber Matematik ile Kamp Seti Tonguç Akademi

İki sınavı tek setle bitirmeye hazır mısın?İstediğin üniversiteye girebilmen için TYT ve AYT’de geometrinin ne kadar belirleyici olduğunu biliyorsun. ..

119,00 TL

9 dan 10 a Edebiyat Tarih Coğrafya Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi

Merhaba Değerli Arkadaşım,Öğrenmek köprü kurmak gibidir: Bildiklerimizden hareket ederek bilmediklerimize ulaşırız. Eğer 10. sınıf konularına hazırlan..

26,00 TL

TYT AYT Geometri Fasikülleri Katı Cisimler Tonguç Akademi

Yine Yeni Yeniden Yepyeni bir kamp ve yepyeni fasiküllerimiz ile karşınızdayım Güzel Arkadaşım, Sizlere Matematikte rehber olmaya çıktığımız..

26,00 TL

AYT Geometri Fasikülleri Çember ve Daire Tonguç Akademi

Yine Yeni Yeniden Yepyeni bir kamp ve yepyeni fasiküllerimiz ile karşınızdayım Güzel Arkadaşım, Sizlere Matematikte rehber olmaya çıktığımız..

24,00 TL

TYT Permütasyon Kombinasyon Olasılık Binom ve Veri AFM Akıl Fikir Mektebi Tonguç Akademi

TYT ve AYT'nin en kritik konusu şüphesiz ki PKOB (Permütasyon Kombinasyon Olasılık Binom ve Veri)dur. Doğru taktikleri bilmezsen çok vakit alıyor PKOB..

23,00 TL

TYT Türkçe Dil Bilgisi Konu Özetli Soru Bankası Kitabı AFM Akıl Fikir Mektebi Tonguç akademi

Bu kitap ÖSYM’nin uyguladığı çeşitli sınavlar kapsamındaki soruları çözmek için ihtiyacınız olacak teknikleri, bilgi ve becerileri elde etmeniz bakımı..

59,00 TL

TYT Kimya Adası Youtube Ders Notları 1. Kitap Tonguç Akademi

Selam Gençler Kimya Adası’ndasınız, Kimya Adası Ders Kanalı’na Hoş Geldiniz, şeklinde sizlere Youtube platformundan seslendim ve seslenmeye de devam e..

19,00 TL

2 den 3 e Hazırlık Seti Tonguç Akademi

Merhaba arkadaşım! 2’den 3’e eksiksiz geçmenin yolu bu setten geçiyor!Bu set ile 2’den 3’e geçerken eski konuları tekrar edip 3.sınıf konulara gi..

68,00 TL

10 dan 11 e Hazırlık Seti Tonguç Akademi

Merhaba Değerli Arkadaşım,Öğrenmek köprü kurmak gibidir: Bildiklerimizden hareket ederek bilmediklerimize ulaşırız. Eğer 11. sınıf konularına hazırlan..

59,00 TL

9 dan 10 a Hazırlık Seti Tonguç Akademi

Tonguç 9 dan 10 a Hazırlık Seti Tonguç Akademi Merhaba Değerli Arkadaşım,Öğrenmek köprü kurmak gibidir: Bildiklerimizden hareket ederek bilmedikl..

64,00 TL

2 den 3 e Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi

Selam Değerli Dostum,MEB’in birikimli ve tekrarlı eğitim modeline göre, 3. sınıfta görülecek konuların büyük kısmını 2. sınıfta gördük. Bu konuların d..

32,00 TL

10 dan 11 e Fizik Kimya Biyoloji Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi

Merhaba Değerli Arkadaşım,Öğrenmek köprü kurmak gibidir: Bildiklerimizden hareket ederek bilmediklerimize ulaşırız. Eğer 11. sınıf konularına hazırlan..

24,00 TL

10 dan 11 e Edebiyat Tarih Coğrafya Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi

Merhaba Değerli Arkadaşım,Öğrenmek köprü kurmak gibidir: Bildiklerimizden hareket ederek bilmediklerimize ulaşırız. Eğer 11. sınıf konularına hazırlan..

21,00 TL

9 dan 10 a Fizik Kimya Biyoloji Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi

Merhaba Değerli Arkadaşım,Öğrenmek köprü kurmak gibidir: Bildiklerimizden hareket ederek bilmediklerimize ulaşırız. Eğer 10. sınıf konularına hazırlan..

24,00 TL

5. Sınıf 0'dan 5'e Konu Anlatımlı Soru Bankası Tonguç Akademi + İngilizce Stage Hediyeli

En büyük başarılar en iyi başlangıçlarla gelir. Başlangıcın en iyisi de her şeyi en başından ele alarak olur. En başından; yani sıfır noktasından. Çün..

52,00 TL

9. Sınıf 0 dan 9 a Fizik Konu Anlatımlı Soru Bankası Kitabı Tonguç Akademi

Tonguç Akademi 9. Sınıf 0 dan 9 a Fizik Konu Anlatımlı Soru Bankası Selam Değerli Dostum,Şimdi 9. sınıfsın. Lise hayatının ilk basamağında ve gel..

34,00 TL

TYT Matematik 49 Günde Kampı Rehber Matematik Tonguç Akademi

Yine Yeni YenidenYepyeni bir kamp ve kitapla karşınızdayım Güzel Arkadaşım, Her yıl yeni bir tayfa için çıktığımız bu yolda 49 Günde TYT Matematik kam..

47,00 TL

5. Sınıf 0'dan 5'e Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası Tonguç Akademi + İngilizce Stage Hediyeli

Başlamak başarmanın yarısıdır. Başlangıcın en iyisi de her şeyi en başından yani sıfırdan ele alarak olur. Çünkü her şeyi yeniden ve en doğru şekliyle..

38,00 TL

8. Sınıf LGS İnkılap Tarihi Son Tekrar Tonguç Akademi

Tonguç Akademi 8. Sınıf LGS İnkılap Tarihi Son Tekrar Kitabımız üç başlıktan oluşuyor: SINAV MODELİ-HAZIRLAN-SINAV SORUSU1-SINAV MODELİ kısmında ..

16,00 TL

8. Sınıf LGS Türkçe Son Tekrar Tonguç Akademi

Tonguç Akademi 8. Sınıf LGS Türkçe Son Tekrar Kitabımız üç başlıktan oluşuyor: SINAV MODELİ-HAZIRLAN-SINAV SORUSU1-SINAV MODELİ kısmında model so..

12,00 TL

8. Sınıf LGS Matematik Son Tekrar Tonguç Akademi

Tonguç Akademi 8. Sınıf LGS Matematik Son Tekrar Kitabımız üç başlıktan oluşuyor: SINAV MODELİ-HAZIRLAN-SINAV SORUSU1-SINAV MODELİ kısmında model..

18,00 TL

8. Sınıf LGS İngilizce Son Tekrar Tonguç Akademi

Tonguç Akademi 8. Sınıf LGS İngilizce Son Tekrar Kitabımız üç başlıktan oluşuyor: SINAV MODELİ-HAZIRLAN-SINAV SORUSU1-SINAV MODELİ kısmında model..

13,00 TL

8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Son Tekrar Tonguç Akademi

Tonguç Akademi 8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Son Tekrar Kitabımız üç başlıktan oluşuyor: SINAV MODELİ-HAZIRLAN-SINAV SORUSU1-SINAV MODELİ kısmında m..

13,00 TL

8. Sınıf LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Son Tekrar Tonguç Akademi

Tonguç Akademi 8. Sınıf LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Son Tekrar Kitabımız üç başlıktan oluşuyor: SINAV MODELİ-HAZIRLAN-SINAV SORUSU1-SINAV MO..

10,00 TL

2. Sınıf 0 dan 2 ye Tüm Dersler Konu Anlatımlı Soru Bankası Kitabı Tonguç Akademi

Merhaba değerli arkadaşım.En büyük başarılar en iyi başlangıçlarla gelir. Başlangıcın en iyisi de her şeyi en başından ele alarak olur. En başından; y..

49,00 TL

8. Sınıf LGS 6 Adımda Hızlı Tekrar Tonguç Akademi

Tonguç Akademi 8. Sınıf LGS 6 Adımda Hızlı Tekrar Merhaba Değerli Arkadaşım,Elinde buzdağı tutmak nasıl bir his? Evet, elinde tuttuğun bu kitap b..

33,00 TL

8. Sınıf LGS Geri Sayım Denemeleri 321 Tonguç Akademi

Tonguç Akademi 8. Sınıf LGS Geri Sayım Denemeleri 321 -Her ay açıklanan MEB örnek sorularına uyumludur.-Türkçe dersinde yeni nesil görselli, info..

39,00 TL

8. Sınıf LGS Tost Seti Tonguç Akademi Tükendi

8. Sınıf LGS Tost Seti Tonguç Akademi

8. Sınıf LGS Tost Seti Tonguç AkademiLGS TOST Seti’nde seni LGS TOST 1.Adım, LGS TOST 2.Adım, LGS TOST 3.Adım ve LGS TOST 4, 5, 6, 7 ve 8. Adım bekliy..

54,00 TL

TYT Fizik 20 li Dersler Cepte Denemesi Tonguç Akademi

Merhaba değerli arkadaşım. Denemeden, çalıştığını tam olarak öğrendiğinden nasıl emin olabilirsin? Tam öğrenmenin gerçekleşmesi yani “Dersler Cep..

10,00 TL

AYT Fizik 20 li Dersler Cepte Denemesi Tonguç Akademi

Merhaba değerli arkadaşım. Denemeden, çalıştığını tam olarak öğrendiğinden nasıl emin olabilirsin? Tam öğrenmenin gerçekleşmesi yani “Dersler Cep..

15,00 TL

8. Sınıf LGS Son Tekrar Set Tonguç Akademi

Tonguç Akademi 8. Sınıf LGS Son Tekrar Seti LGS Son Tekrar Seti’nde seni LGS Son Tekrar Türkçe, LGS Son Tekrar Matematik, LGS Son Tekrar Fen, LGS..

69,00 TL

TYT Türkiye Geneli Deneme-2 Tonguç Akademi Tükendi

TYT Türkiye Geneli Deneme-2 Tonguç Akademi

Merhaba değerli arkadaşım.Adım adım sınava yaklaştıkça denemelerin önemi daha da artıyor. Doğru şekilde eksiklerinin farkına varman ve sıralamanı görm..

2,00 TL

8. Sınıf LGS Derecelendirilmiş Nitelikli Matematik Denemeleri Tonguç Akademi

8. Sınıf İMT Matematik Denemeleri ile matematiği temelinden sarsmaya hazır mısın? Bu kitapla;- 4 adet İMT+ İsteğini Artıran, 4 adet İMT++ Mücadeleni A..

19,00 TL

8. Sınıf LGS DOZ Denemeleri Tonguç Akademi

Doz Denemeleri öğrencilerin Üç Temel ihtiyacını karşılıyor:1- Zaman yönetimi 9,18,36,72 ve 90 soruluk tamamen sınavdaki branş soru dağılımlarına&..

29,00 TL

AYT Sayısal Ayna Denemeleri Tonguç Akademi

Tonguç Akademi AYT Sayısal Ayna Denemeleri Merhabalar değerli arkadaşım. Son düzlüğe girmek üzeresin. Artık çalışmaları yoğunlaştırmanın, so..

17,00 TL

AYT Sözel Ayna Denemeleri Tonguç Akademi

Tonguç Akademi AYT Sözel Ayna Denemeleri Merhabalar değerli arkadaşım.Son düzlüğe girmek üzeresin. Artık çalışmaları yoğunlaştırmanın, son tekrar..

17,00 TL

AYT Eşit Ağırlık Ayna Denemeleri Tonguç Akademi

Tonguç Akademi AYT Eşit Ağırlık Ayna DenemeleriMerhabalar değerli arkadaşım.Son düzlüğe girmek üzeresin. Artık çalışmaları yoğunlaştırmanın, son tekra..

17,00 TL

8. Sınıf LGS ParagrafONS Soru Bankası Kitabı Tonguç Akademi

Merhaba değerli arkadaşım,LGS’de başarı için;-hızlı okuma ve okuduğunu anlama,-yorum yapabilme,-problem çözme,-karar verme,-kelime hazinesini zenginle..

34,00 TL

8. Sınıf LGS Yeni Nesil Problem Soru Bankası Tonguç Akademi

Beceri temelli yeni nesil sorular bilgiden çok mantık, muhakeme, algı ve analiz yeteneklerini ölçer. Bu yüzden beceri temelli yeni nesil sorularda ust..

34,00 TL

TYT Matematiğin Güler Yüzü - Problemler Soru Bankası Kitabı Tonguç Akademi

Merhabalar değerli arkadaşım.Her geçen sene üniversiteye giriş sınavlarında problem çözme, mantık yürütme ve yorumlama becerilerinin sorularda daha be..

27,00 TL

8. Sınıf LGS Derece Seti Tonguç Akademi

-LGS’ de en zorlayıcı branşlara özel kaynakları içerir.-Türkçe ve Matematik adına tüm yeni nesil sorularda en iyi netleri hedefleyenlere özeldir.-Her ..

84,00 TL

8. Sınıf LGS Türkiye Geneli Deneme Sınavı Tonguç Akademi Tükendi

8. Sınıf LGS Türkiye Geneli Deneme Sınavı Tonguç Akademi

Türkiye Geneli LGS deneme sınavı, seviyeni ölçmen ve LGS’ye girecekler arasında sıralamanı öğrenmen için hazırlanmış sınav provasıdır. Deneme 90 ..

2,00 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.