Yazarların Kendi Yayınları

Göster:
Sırala:

İtalyanca – Türkçe Dizionario – Italiano – Turco (2 Cilt)

Bu sözlüğün temeli Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesinde İtalyan Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalının bir İtalyan uzmanın denetiminde öğretime açıldığı baş..

300,00 TL 270,00 TL

Devletler Arasında Ceza Konularında Adli Yardım

Kitap dört bölümden oluşmaktadır. 1 ve 2 nci bölümler de Devletler Arası Karşılıklı adli yardım, 3 üncü bölümde T.C.nin kuruluşu ve 4 üncü bölüm de is..

75,00 TL 67,50 TL

Bilişim Suçları ve Bilişim Ceza Hukuku

Bu kitapta bilişim suçlarının neler olduğu, hangi şekillerde işlendiği, işlendiğinde şikâyet dilekçesinin nasıl hazırlanacağı, iddianamenin nasıl yazı..

100,00 TL 90,00 TL

Deprem Mühendisliğine Giriş ve Depreme Dayanıklı Yapı Tasarımı

Bu kitabın sunulan beşinci baskısında, metnin önemli bölümü ve özellikle şekillerin hepsi gözden geçirilmiştir. Deprem mühendisliği konusundaki yeni b..

35,00 TL

Betonarme Taşıyıcı Sistemlerde Doğrusal Olmayan Davranış ve Çözümleme

Betonarme taşıyıcı sistemlerin düşey yükler ve deprem yükleri altındaki tasarımında ve mevcutların bu yükler altında değerlendirilmesinde iki hesap ad..

12,00 TL

Kelepir - Yaşamın Temel Kuralları, Cilt:I / Kısım:I – Genel Biyoloji / Genel Zooloji

Kitap, Villi, Walker, Barnes'in yazmış olduğu genel zooloji kitabının düzeninde hazırlanmış, Kühn, Wurmbach'ın yazdığı genel zoolojilerden, ayrıca Lif..

40,00 TL 36,00 TL

Yapı Dinamiği

Yapı Dinamiği’nin konusu zamana bağlı olarak değişen yükler altında taşıyıcı sistemdeki gerilme ve yerdeğiştirmelerin belirlenmesidir. Yapı dinamiği p..

20,00 TL

Yargı İçtihatları Işığında İhale ve Sözleşme Hukuku (Ciltli)

Bu kitapta pozitif hukukun temel argümanlarından olan 'içtihatlar'; özgün başlık ve özel sistematiği ile kolay anlaşılır hale getirilmiş. Karanlık ve ..

295,00 TL 265,50 TL

Meşru Savunma

Ceza hukukunda meşru savunma kavramı her zaman güncelliğini koruyan, ceza hukukunun önemli ve problemli alanlarından biri olmuştur. Meşru savunma bir ..

40,00 TL 36,00 TL

Emlak Alım Satım ve Kiralamada Altın Öğütler

Konu Başlıkları  Emlak Alım Satımı ve Kiralaması   Emlak Alım, Satım ve Kiralamada Altın Öğütler   Önemli Kavramlar ..

12,00 TL 10,80 TL

Her Yönüyle Emlak

Son dönemlerde popülerliği zirveye ulaşan emlak sektörü, yalnızca sektörde faaliyet gösteren emlak komisyoncularını değil, toplumun tüm kesimlerini ya..

25,00 TL 22,50 TL

Veraset ve İntikal Vergisi

En son mavzuata ve genelgelere göre hazırlanmış olan bu kitap, uygulamada birçok sorunla karşı karşıya kalınan önemli bir konuyu ele almıştır. Konu B..

27,00 TL 24,30 TL

Pnömatik ve Elektropnömatik

Bu kitapta teknik elemanların elektropnömatiği daha iyi anlayabilmeleri için önce pnömatik elemanların (valf,silindir, şartlandırıcı vb.) yapısı ve ça..

30,00 TL 27,00 TL

Temel Jeoloji Prensipleri

Bu kitap, ilk baskısı 1999 yılında yapılan "Temel Jeoloji Prensipleri" isimli kitabın hazırlanmış 3. baskısıdır. Bu kitap, önceki baskı bilgileri, yen..

50,00 TL 47,50 TL

Yapısal Jeoloji ve Uygulamaları

Yapısal Jeoloji, yerbilimlerinin temel uğraş alanlarından birisidir. Bu eser, yerbilimciler tarafından bilinmesi gereken yapısal jeolojinin önemli tem..

50,00 TL 45,00 TL

Temel Jeolojik Harita Bilgisi Uygulamaları

Bu eser jeoloji mühendislerinin yanı sıra, yerbiliminin değişik ilgi alanları ile uğraşan diğer mühendislik ve bilim dallarındaki öğrencilerin bir kıs..

50,00 TL 45,00 TL

Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Hukuku İlgili Mevzuat 2 Cilt Takım (Ceza Hükümleri Yönünden)

Kültür ve tabiat varlıkları insanlığın geçmişi ile geleceğini birbirine bağlayan çok değerli tarihi, kültürel ve doğa hazineleridir. Kaybolmaları hali..

216,00 TL 194,40 TL

İşçilik Alacakları (3 Cilt Takım)

Kitap akademik bir çalışma niteliğinde değildir. İçtihat derlemesi olarak hazırlanmıştır. 2005 yılı ve sonrası 4857 Sayılı İş Kanunu doğrultusunda ver..

450,00 TL 427,50 TL

Türk Silahlı Kuvvetleri İç Hizmet Kanunu ve Yönetmeliği - Askeri Ceza Kanunu Disiplin Mahkemeleri Kanunu (Ciltli)

Bu baskıda, kitaba 18 Nisan 2016 tarihine kadar yapılan mevzuat değişikliklerinin tamamı ile Askerî Yüksek İdare Mahkemesi'nin ve Askerî Yargıtay'ın s..

140,00 TL 126,00 TL

Hükmün Açıklanmasının Geri Bırakılması (Ciltli)

Hükmün açıklanmasının geri bırakılması gerek uygulama koşulları, gerek başvurulacak yasa yolu ve yasa yolu incelemesinin kapsamı yönünden kuşkulara yo..

60,00 TL 57,00 TL

C Dersi Çözümlü Problem Kitabı

İyi bir programcı bir probleme yönelik en etkin çözümü bulan kişidir. Bu yeteneğin kazanılması için bir çok program yazılarak pratik yapılması ve alte..

16,50 TL 14,85 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.