-30% Okyanus TYT Master Matematik Yeni Tarz Sorular
taksit
Yayınevi
 • Okyanus Yayıncılık
 • Yazar
 • Ahmet Tuncer, Ersen Örenler, Ersin Yücel
 • ISBN
 • 9786052286548
 • Ebat
 • 220 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 208
 • Okyanus TYT Master Matematik Yeni Tarz Sorular  

  TYT Matematik’te Çıkacak Sorular YGS’den Farklı Olacak

  YÖK en son 1 Mart 2018’deki açıklamasıyla yeni sistemi netleştirdi. Yeni sistem YÖK’ün web sitesinde “YKS ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları” başlığı altında yer almaktadır. “TYT’de Temel Matematik Testlerinde çıkacak sorular, YGS’de çıkan Matematik sorularının benzeri mi olacaktır?” sorusunu YÖK “Hayır” diye cevaplıyor. Buna göre üniversite sınavında ÖSYM’nin ilk kez 2018’de soracağı yeni tarz sorular seni bekliyor. Bunlar öğrenciler için bir ilk olacak olacak. Ancak ÖSYM bu tarz soruları aslında yıllardır ALES, KPSS vb sınavlarda zaten soruyordu. ÖSYM bu tarz sorularda daha çok Amerika’daki üniversiteye kabul sınavını (Scholastic Aptitude Test, kısa adı SAT)  örnek almaktadır.

  Geleceğin Yeni Tarz Sorulara Bağlı

  ÖSYM’nin yeni tarz soruları aslında daha kolay olmakla birlikte pek alışık olmadığın için sana zor ve şaşırtıcı gelebilir. Bunun için sadece bu tarz soruları içeren bir soru bankası hazırladık.

  ÖSYM’nin ilk kez 2018’de soracağı yeni tarz sorular, TYT Matematik Testi’nin yaklaşık yarısını oluşturacaktır. Bunun için geleceğin, üniversite sınavındaki başarın önemli ölçüde TYT Matematik Testi’ndeki performansına bağlı diyebiliriz. TYT Matematik Testi’nin yaklaşık yarısı da ÖSYM’nin vazgeçilmezi olan klasik tarzdaki sorularından oluşacaktır. 

  Bu Kitabın Yazarları Yeni Tarz Soruların Uzmanı

  Yazar kadrosunu, yeni tarz soruları en iyi bilenler olduğu için; ALES ve KPSS uzmanlarından seçtik. Siyah şapkalı hocalar lakabı verdiğimiz eleştirmenleri ise üniversite sınavında uzman olan yazarlarımızdan seçtik. Bu kitap için SAT uzmanı olan hocalarımızdan da fikir aldık.

  Yazarlarımız Tüm Soruların Çözüm Videosunu Hazırladı

  ÖSYM’nin yeni tarz soruları özellikli olduğu gibi soruların çözümü de özellikli. Bunun için yazarlarımız tüm soruları akıllı tahtada özel dersin mantığına göre tek tek çözdü. Sadece yanlış yaptığın ya da boş bıraktığın soruları değil doğru çözdüğün soruların çözüm videosunu da izlemeni öneririz. Böylece usta hocaların çözüm stratejilerini öğrenmiş olur, benzer sorular için taktik geliştirmiş olursun.

  Artık bu kitapla ve çözümlerle birlikte ÖSYM’nin TYT Matematik Testi senin için gizem olmaktan çıkacaktır. Bu kitap sana sınavda büyük bir avantaj kazandıracaktır.

   

  AyTaksit TutarıToplam Tutar
  212,32 TL24,64 TL
  AyTaksit TutarıToplam Tutar
  212,32 TL24,64 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  Okyanus TYT Master Matematik Yeni Tarz Sorular

  Bu ürün 2715 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!
  İlgili Kategoriler:

  - TYT Matematik Soru Bankası

  % 30

  İNDİRİM

  35,20 TL
  24,64 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  Okyanus TYT Master Matematik Yeni Tarz Sorular  TYT Matematik’te Çıkacak Sorular YGS’den Farklı OlacakYÖK en son 1 Mart 2018’deki açıklamasıyla yeni sistemi netleştirdi. Yeni sistem YÖK’ün web sitesinde “YKS ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları”...

  Etiketler Okyanus TYT Master Matematik Yeni Tarz Sorular, , Ahmet Tuncer, Ersen Örenler, Ersin Yücel, 9786052286548

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.